maq203

Siła wibracji w MI5

Recommended Posts

Witam.

Chciałem podpytać użytkowników jakie macie odczucia co działania wibracji  w MI5. Wg mnie jest ona strasznie słaba i nie widzę w sofcie opcji aby ją zwiększyć. Można tylko zmieniac trzy stopnie wibracji przy dotyku ale na przychodzące połączenie jest ustawiona stałą ( chyba że ja nie widzę gdzie to zrobić ) generalnie w luźniejszych spodniach telefon jest niewyczuwalny wg. mnie podczas dzwonienia. Może z moim egzemplarzem jest coś nie tak ponieważ widziałem przed zakupem sporo recenzji na jego temat i nikt nie zwracał na to uwagi

No to od tego masz dźwięk dzwonka, albo opaskę MiBand, skoro wibracje telefonu to za malo. Co Ty chcesz, żeby nagle kieszeń pękała Ci w szwach? Wibracje uważam za normalne, standardowe, ale wyczuwalne, przynajmniej u mnie.

Napisane z Xiaomi Mi5

Ja nie czuję wibracji jak mam telefon w jeansach przy udzie... w poprzednim telefonie czułem bez problemu. Także jest słaba na pewno.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Ile miałem telefonów, tak ten ma najsłabszą niestety, sam myślałem że mam jakiś indywidualny problem z telefonem, ale widzę że to normalka :/ 

Guest
This topic is now closed to further replies.