Skocz do zawartości

Redmi Note 4 3/64


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ja instalowałem normalnie wg. instrukcji z forum xiaomininja, czyli ściągnąłem linkowaną przez nich paczkę, poinstalowałem wszystkie aplikacje, reset, ustawienie Permissions, reset, czyszczenie Cache i wszystko działa tak jak powinno.

Link: 

http://xiaomininja.com/2016/07/15/the-easiest-way-to-install-google-play-services-on-miui-8-video-guide/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lover wywal to wszystko , zainstaluj google installer z Tąd ver .2.0 , i najpierw instalujesz samą aplikację , następnie nie wchodząc w nią instalujesz google play oraz services , po udanej instalacji , reboot smartfona , i dopiero dodajesz konto google , niestety synchronizacja z kontem google na Chińskim miui8 kwiczy , wiec troszku cierpliwości . Trzeba także usunąć śmieci z aplikacji , bo czasem services nie łapie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No samą apkę juz ogarnąlem generalnie juz wszystko śmiga problem jest tylko z google now launcher bo chce jakąś nowszą wersję apek od googla i problem z synchronizacją kontaktów z googlem co akurat mnie smuci, swoją drogą dokładnie tą samą paczkę mam wrzuconą i Twoją instrukcją z innego posta poleciałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google launcher now nie śmiga , polecam Nova Launcher, ale nie ma widgetów pogody oraz zegarka z miui 8 , co do synchronizacji , nawet nie ma opcji zsynchronizowania kontaktów , kalendarza bo Chińczyki nie mają umowy i pozwoleń od googla :P ale jest inna możliwość plik vcard wrzucasz na pamięć i po zarejestrowaniu/logowaniu się na mi account  można dorzucić kontakty. Generalnie trzeba czekać na soft global eu , możesz odblokować bootloader w tym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak synchronizacja mi się udała trzeba było dać full uprawnienia dla aplikacji Google Contact Sync czy jakoś tak i wtedy dac synchronizacje i wtedy pojawi się opcja Google w opcjach widoku kontaktów

 

Jedna sprawa została do pełni szczęścia poza językiem, a mianowicie root :D myslalem ze w xiaomi jest w ustawieniach opcja roota do włączenia tak jest w meizu a tu nie ma 

Edytowane przez MrLoverLover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MrLoverLover napisał:

Jedna sprawa została do pełni szczęścia poza językiem, a mianowicie root :D myslalem ze w xiaomi jest w ustawieniach opcja roota do włączenia tak jest w meizu a tu nie ma 

Na j.polski sobie poczekamy , a roota nie ma z poziomu ustawienia konta jak w Meizu - swoją droga tam to było prostsze i samo zmienianie romu , malina :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...