Sign in to follow this  
nec2

Redmi 3S 2/16 pamięć wewnętrzna

Recommended Posts

Witam, właśnie odebrałem Redmi 3S i mam pytanie odnośnie pamięci bo mam dostępne 6,86/16 czy aż tyle zajmuje MIUI 8 Global 6.9.1 Beta? Kolejne pytanie czy pozostać na obecnym systemie czy coś zmieniać?

Edited by nec2

Ja na swoim 3s (xiaomi.eu, też 6.9.1) mam około 9,5gb wolnego. A co do zmiany systemu to poczekaj na opinie "starszych" kolegów, na temat różnic pomiędzy nimi jeszcze niewiele wiem.

PS. 

W kompendium wiedzy o 3s wyczytamy:

Częste opinie, pogłoski:

-xiaomi.eu jest lepiej przetłumaczony (bo Global tłumaczą chińczycy, a xiaomi.eu ekipa, w której jest Polak),

-w Globalu są problemy z rootem i twrp

Edited by FloWirus

Wejdź w ustawienia, pamięć , to zobaczysz ile co zajmuje. W Redmi3 na dane (aplikacje, dane aplikacji, multimedia) mam razem 10,9 Gb (dostępne 4). Czyli reszta to system. W 3s jest mniej bo Android6 więcej zajmuje, i w globalu masz aplikacje googla których nie można odinstalować (największy minus globala). A czy na tym romie zostać, to zależy co preferujesz. Jutro prawdopodobnie będziesz miał aktualizację przez ota.

Jak na razie błędów w tłumaczeniu brak - wszystko jest po polsku(żadnych błędów nie zauważyłem). Dostępne 6,86 (aplikacje 2,15 GB) razem 10,37. 

Edited by nec2

Wejdź w ustawienia, pamięć , to zobaczysz ile co zajmuje. W Redmi3 na dane (aplikacje, dane aplikacji, multimedia) mam razem 10,9 Gb (dostępne 4). Czyli reszta to system. W 3s jest mniej bo Android6 więcej zajmuje, i w globalu masz aplikacje googla których nie można odinstalować (największy minus globala). A czy na tym romie zostać, to zależy co preferujesz. Jutro prawdopodobnie będziesz miał aktualizację przez ota.

Jutro miui 8 global będzie ota ?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this