Skocz do zawartości

Redmi 3S 2/16 pamięć wewnętrzna


nec2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie odebrałem Redmi 3S i mam pytanie odnośnie pamięci bo mam dostępne 6,86/16 czy aż tyle zajmuje MIUI 8 Global 6.9.1 Beta? Kolejne pytanie czy pozostać na obecnym systemie czy coś zmieniać?

Edytowane przez nec2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim 3s (xiaomi.eu, też 6.9.1) mam około 9,5gb wolnego. A co do zmiany systemu to poczekaj na opinie "starszych" kolegów, na temat różnic pomiędzy nimi jeszcze niewiele wiem.

 

PS. 

W kompendium wiedzy o 3s wyczytamy:

Częste opinie, pogłoski:

-xiaomi.eu jest lepiej przetłumaczony (bo Global tłumaczą chińczycy, a xiaomi.eu ekipa, w której jest Polak),

-w Globalu są problemy z rootem i twrp

Edytowane przez FloWirus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w ustawienia, pamięć , to zobaczysz ile co zajmuje. W Redmi3 na dane (aplikacje, dane aplikacji, multimedia) mam razem 10,9 Gb (dostępne 4). Czyli reszta to system. W 3s jest mniej bo Android6 więcej zajmuje, i w globalu masz aplikacje googla których nie można odinstalować (największy minus globala). A czy na tym romie zostać, to zależy co preferujesz. Jutro prawdopodobnie będziesz miał aktualizację przez ota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w ustawienia, pamięć , to zobaczysz ile co zajmuje. W Redmi3 na dane (aplikacje, dane aplikacji, multimedia) mam razem 10,9 Gb (dostępne 4). Czyli reszta to system. W 3s jest mniej bo Android6 więcej zajmuje, i w globalu masz aplikacje googla których nie można odinstalować (największy minus globala). A czy na tym romie zostać, to zależy co preferujesz. Jutro prawdopodobnie będziesz miał aktualizację przez ota.

Jutro miui 8 global będzie ota ?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...