Skocz do zawartości

Szyfrowanie telefonu / nazwa użytkownika i hasło


paszczakus91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam swojego Xiaomi Redmi 3 Pro cały 1 dzień. Chciałem przetestować kilka funkcji bezpieczeństwa, a w tym szyfrowanie.

Wszystko przeszło cacy, hasełko ustawione itp. telefon się uruchomił a tu szok, podaj nazwę użytkownika (numerycznie) i hasło ( wszystko w okienku "dziękujemy za pomoc w ulepszaniu MIUI!")

Nie rejestrowałem konta Xiaomi, jedynie podłączyłem komórkę do Google (testowo)

Co to może być za hasło i login? Ew. jak przywrócić tą komórkę do ustawień fabrycznych ( nie ma na niej TWRP )

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam mam taki sam problem ale inne okolicznośći. Budzę się rano patrzę dymek zrestartuj telefon myślą sobie aha aktualizacja była fajnie klik restart. Ponowne uruchomienie i ten sam motyw opcje logowania help !! W dodatku zwieche mam na tym ekranie logowania nawet nie mogę go wyłączyć.

 

Edit. wyjęcie karty tacki Sim powoduje samoczynny restart 

Edytowane przez EmiksTT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Po ostatniej aktualizacji romu xiaomi.eu 7.3.23 pojawił mi się ten komunikat po restarcie. Co zauważyłem - pierwszy raz aktualizowałem rom na zaszyfrowanym telefonie. 

Ekran "Dziękujemy za pomoc w ulepszaniu MIUI!" z opcją wpisania nazwy użytkownika i hasła pojawia się w sytuacji, gdy błędnie podamy hasło odszyfrowania telefonu bądź nie zareagujemy na podanie tego hasła przez kilka sekund.

Na wspominanym ekranie wpisywałem numeru telefonu przypisany do konta oraz numeru UID konta xiaomi z poprawnym hasłem - mimo to nie udało mi się uruchomić telefon. Jedyna opcja to restart telefonu i wpisanie hasła odszyfrowującego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...