Skocz do zawartości

Odcisk palca- problem


AdzioA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi 3 note pro, mój problem jest następujący:

Na samym początku ustawiłem sobie mój odcisk palca w telefonie żeby za pomocą niego łatwo odblokowywać, niestety zrobiłem to nieumiejętnie i często mojego palca pod kątem nie czytał. Postanowiłem to poprawić i chciałem jeszcze raz "ustawić" mój palec... Teraz przy próbie odblokowanie przy pomocy odcisku telefon wibruje. ale się nie odblokowuje, co z tym zrobić?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też robię, mam na myśli to, że nawet jak zrobię tak jak piszesz i ustawie nowe odciski to i tak przy próbie odblokowania owymi odciskami telefon tylko wibruje, tak jakbym przykładał zły odcisk... 

Temat do usunięcia, własnie telefonowi się odwidziało i już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdzioA napisał:

Tak też robię, mam na myśli to, że nawet jak zrobię tak jak piszesz i ustawie nowe odciski to i tak przy próbie odblokowania owymi odciskami telefon tylko wibruje, tak jakbym przykładał zły odcisk... 

Temat do usunięcia, własnie telefonowi się odwidziało i już działa.

Przede wszystkim, jaki masz system? Jak znam życie, jakiś śmieciowy. Wklej zrzut ekranu  z informacjami o telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli ktoś jeszcze ma problemy z czytaniem odcisku palca przez skaner linii papilarnych to pomocne może być dodanie kilku odcisków tego samego palca. Przykładowo Palec 1, skanujemy nasz palec równolegle do czytnika. Jako palec 2 skanujemy ten sam palec ale lekko pod kątem itd. Mi to osobiście pomogło i po dodaniu Trzech wzorów swojego palca, czytnik działa bezbłędnie i ani razu się nie zawahał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...