JADF

Niedziałający przycisk power (?)

Recommended Posts

Witam, dzisiaj bez żadnego powodu telefon zaczął mi się odblokowywać i blokować, co chwila wyświetlając opcje wyłączenia, rebootu itd (ekran po przytrzymaniu przycisku zasilania). Zrebootowałem telefon i wyświetlił mi się ekran ładowania wyglądający jak ten pojawiający się po wgraniu nowej wersji systemu lub wyczyszczeniu pamięci cache (z tekstami takimi jak "aktualizacja", "optymalizacja aplikacji"). Po włączeniu telofon sam się wyłaczył, po czym znów pojawił się ów ekran ładowania, jednak tym razem nie załadował się do konca, tylko przed załadowaniem się wyłączył i zaczął od nowa. Przytrzymałem przycisk zasilania, po czym telefon wyłączył się zupełnie i już nie włączył. Po podłączeniu do ładowania dioda powiadomień się nie świeci. Podejrzewam, że to problem z przyciskiem zasilania, ale nie mam pewności.

Ktoś doświadczył czegoś podobnego?

Mój telefon: Mi4 wcdma 3/16, wersja systemu: miui polska 6.8.25

Kupiony  w lutym na eud.dx.com

Edited by JADF

Witam,
proszę o pomoc, może ktoś już przerobił temat. Wymieniam przyciski power/vol w mi4. Wyjąłem już metalową listwę do której była przyklejona stara, uszkodzona taśma i przykleiłem nową taśmę. Listwa do której przyczepiona jest nowa taśma była przyklejona do telefonu jakimś srebrnym klejem. Teraz, gdy próbuję wsadzić listwę z nowymi przyciskami na swoje miejsce, stary klej nie trzyma a przyciski "odpychają" listwę, nie trzyma się ona na miejscu zbyt dobrze. Może ktoś z Was wie, czym to solidnie przykleić?

Problem rozwiązany. Listwy nie trzeba kleić. Po zamontowaniu płyty głównej, wszystko jest dobrze spasowane. Przyciska działają.

Edited by kamk

Guest
This topic is now closed to further replies.