Sign in to follow this  
crazybiker

MI5 Problem z flashowaniem i odblokowaniem

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Posiadam MI5 64gb chcę przejść z ROMu Global 8.0.2.0 (MAAMIDG) Stable na ROM na MIUI Polska najnowszy stable. Niestety w każdej z podanych metod na pewnym etapie się zatrzymuje.

1. MI Flash wywala błąd: Device locked

2. Odblokowanie urządzenia nie idzie bo mam Global

Całkowity impas. Ktoś pomoże??

Posiadam 8.0.2.0 MAAMIDG. Mam update zrobić jeszcze wyżej??

Nie odpowiedziałeś na pytanie.

Czy wysłałeś prośbę do Xiaomi o odblokowanie?

Wysłane z Mi5 PRO

OK małe nie dopatrzenie. Mam ROM Global Stable a powinienem mieć Global DEV. I na nim będę mógł odblokować bootloader. Tak mam do konta Xiaomi przypisaną możliwość odblokowania bootloadera. Ściągam Global DEV. Sprawdzę czy teraz pójdzie.

Czyli rozumiem że odblokowanie będę mógł przeprowadzić na ROMie Global DEV??

Edited by crazybiker

3 minuty temu, crazybiker napisał:

OK małe nie dopatrzenie. Mam ROM Global Stable a powinienem mieć Global DEV. I na nim będę mógł odblokować bootloader. Tak mam do konta Xiaomi przypisaną możliwość odblokowania bootloadera. Ściągam Global DEV. Sprawdzę czy teraz pójdzie.

Czyli rozumiem że odblokowanie będę mógł przeprowadzić na ROMie Global DEV??

tak odblokowanie na romie global dev wysłałem Tobie w prywatnej wiadomości co po kolei masz zrobić

24 minuty temu, crazybiker napisał:

Odblokowanie po aktualizacji do GLOBAL DEV poszło! :D Dziękuję bardzo. Teraz zostało tylko wgranie najnowszego softu :D

Brawo :)

• Like 1

Minęło parę chwil na MIUI Polska 8.0.8.0. Niestety dalej mam kłopoty z bluetooth a na dodatek klawiatura blackberry nie chce działać jak powinna. Stąd moje pytanie. Jak najłatwiej i najprościej wrócić na MIUI7 na globalu działało mi wszystko jak trzeba. Czy global jest gorszy od romu MIUI Polska? Jakieś istotne różnice?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this