Skocz do zawartości

Tablet Xiaomi MiPad 2


blackcats

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Miał ktoś z Was kiedykolwiek okazję korzystać z tabletu Xiaomi MiPad 2? Jak wrażenia? Działa płynnie, nie wiesza się, da się na nim jakoś działać? OsobIście jedynymi produktami tej firmy z jakimi miałem do czynienia były telefony Redmi Note 2 jak i 3 i przyznam, że im akurat nie było czego zarzucać, bo sprawowały ( i sprawują ) się świetnie. Pytam, ponieważ rozważam zakup takiego tabletu. Z góry dziękuje za wszystkie opinie na jego temat.

Tags: toyota camry 2016, hyundai hd72, altis 2016

Edytowane przez blackcats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Teściowa potrzebuje tablet i pomyślałem o MiPad 2 tylko przed zakupem mam kilka pytań. Zamierzam kupić przez allegro od firmy TECHNOS czy to normalna firma bo na swojej stronie reklamuje to forum i nawet daje rabat dla jego użytkowników. Poza tym sprzedają już z zainstalowanym xiaomi.eu/MiuiPolska. Tablet ma służyć do prostych rzeczy do przeglądania internetu i oglądania filmów rozumiem że nie będą wyskakiwały jakieś błędy czy komunikaty bo różnych rzeczy się naczytałem. Czy global stable jest z językiem polskim i działa to przyzwoicie czy zostać na MiuiPL i globalem nie zawracać sobie głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od technosa jakieś pół roku temu dla żony mi pada2. Jesteśmy pod wrażeniem wykonania a soft od nich jest taki że do tej pory nie myślałem o zmianie. To znaczy że żona nie marudzila że coś jej nie dziala

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, teraz już wiem, że mogę go w ciemno kupić. Szkoda tylko, że taki mały wybór etui w Polsce jest do wyboru chodzi o kolor bo do złotego żaden nie pasuje z tych co sprzedają na allegro (może poza czarnym ale takiego nie chce) Zna ktoś jakiś sklep w europie z którego szybciej to sprowadzę niż od chińczyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...