Skocz do zawartości

Brak możliwości zmiany dzwonka


Julia Judo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki o to problem: na samym początku ustawiłam sobie jakąś tam własną mp3 na dzwonek telefonu. Teraz próbuje zmienić dzwonek na inny i nic kompletnie nie pomaga, co więcej, ten stary dzwonek tak mnie wk...., że po prostu usunęłam ten plik mp3 z telefonu.....a on nadal jakimś cudem gra!!! Nie mogę znaleźć tego pliku w żadnym innym miejscu, bo sądze, że jakimś cudem gdzieś się zapisał, ale nie ma go!
Próbowałam wszelkimi sposobami zmienić ten dzwonek - w ustawieniach dźwięku, z odtwarzacza muzyki, z ustawień motywów. Nic nie pomaga!
Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, próbowałam wszytkich możliwości: normalnie zmienić z poziomu ustawień dźwięku, z poziomu odtwarzacza muzyki i nawet przez zmianę motywów na telefonie. Ostatecznie usunęłam ten plik muzyczny, będąc pewna, że wtedy już nie będzie tego dźwięku. Jakież było moje zdziwienie, gdy telefon nadal radośnie odgrywał tę melodię!
Koniec końców nic nie pomogło, a mnie doprowadzał ten dzwonek do szału, więc chcąc nie chcąc wróciłam do ustawień fabrycznych telefonu.
Teraz wszystko działa.
Myślę, ale nie jestem pewna, że tamten plik muzyczny zapisał się w jakimś innym formacie, w jakimś dziwnym miejscu...nie wiem, może w chmurze...ja jednak nie doszłam do tego, gdzie ten plik się schował i pod jaką nazwą. Teraz nie korzystam już z chmury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...