puder

Pomocna dłoń

Recommended Posts

Szanowni Forumowicze,

Od pewnego czasu jestem posiadaczem Redmi 3. Niestety jak większość borykam się z syfiarskim oprogramowanie. Od Xiaomi dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera, ale mój soft powoduje że proces odblokowania zatrzymuje się na 50%. Wyczytałem na forum, że pomóc może zainstalowanie odpowiedniego romu na zablokowanym bootloaderze, a potem odblokowanie fona i instalowanie polskiego softu. Niestety mój komp nie widzi mojego telefonu. Wszelkie próby instalacji najnowszego MiFlasha, sterowników itd. skończyły się niepowodzeniem. Komputer nie wykrywa podłączonego telefonu.

 

Niniejszym zwracam się z pytaniem, czy bardziej doświadczony Forumowicz z Trójmiasta lub okolic zadeklaruje chęć pomocy.

Z góry serdecznie dziękuję za zrozumienie i wsparcie w procesie bycia SZCZĘŚLIWYM posiadaczem Redmi 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@puder Przy pierwszej próbie odblokowania BL miałem to samo. Pierwsze co zrób to wgraj global dev od Xiaomi. Następnie w miflashunlock loguj się przez ID konta. U siebie posiadam taką dziwną zależność... Przy logowaniu się przez email nie przechodzi 50% a przez ID przechodzi. Nie mam pojęcia jak to funkcjonuje w ten sposób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serdecznie dziękuję za wskazówki. Przebrnąłem już przez tutoriale oraz porady innych użytkowników, którzy mieli podobny problem. Nadal nie potrafię sprawić by komputer widział podłączony telefon.

Stąd moja prośba o o osobiste wsparcie Forumowicza z Trójmiasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.