Skocz do zawartości
  • 0

Pierwszy telefon XIAOMI 500-700 zł


captainpabloo

Pytanie

Cześć, cześć wszystkim,

 

Stoję przed niezwykle istotnym dylematem. Jaki telefon wybrać?

Ma dzwonić, wysyłać jakieś SMSy.. posiadać ekran Full HD, wydawać z siebie dobrej jakości dźwięki, być wydajny, mieć dobrą baterię i generalnie być solidnym sprzętem. No i dobrze, żeby nie wystawał mi z kieszeni.

Żeby lepiej móc dopasować konkretny sprzęt sprecyzuje swój profil użytkownika.

Telefonu używam bardzo często, lubię zagrać od czasu do czasu w jakąś grę, posłuchać muzyki, odpalić nawigację do samochodu i takie tam. Generalnie jak chodzi o to, że lubię się pobawić telefonem, dzwonienie z niego jest raczej drugorzędną sprawą.

W związku z powyższym zwracam się do braci forumowej o porady dla laika. Co byście mi polecili w tych widełkach cenowych? Nie ukrywam, że poszperałem trochę w internecie i dla mnie najrozsądniejszym wyborem jest MI4 lub MI4c, ale chce wysłuchać opinii innych. Poza tym, możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej zaopatrzyć się w owy sprzęt. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja polecam xiaomi redmi note 3 pro, posiadam, chodzi jak złoto, a nie oszczędzam go w użytkowaniu. Bateria przy intensywnej pracy czy graniu do 10h wytrzymuje z full jasnością i WiFi. W cyklu mieszanym z WiFi - do 2 dni. Ramu 3gb, dużo rzeczy chodzi jak złoto. Nie wypowiadam się na temat tych bardzo wymagających graficznie gier, ale gram sporo i ani razu mi się nie zaciął, no chodzi jak złoto. Dałem 600 zł za niego. Ekran full HD 5,5 a wcale nie czuć, że duży, czytnik linii, dobry głośnik, na słuchawkach dobrych z power AMPem  gra bardzo dobrze, wygląda elegancko, tylko brać. Gwarantuje, że nie pożałujesz. 

Edytowane przez Drakoon34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecam redmi 3 pro jeśli jak pisałeś, że nie chcesz żeby telefon wystawał z kieszeni. Po pierwszej fascynacji telefonami z ekranem 5,5 cala doszedłem do wniosku, że jednak są za duże. Fajnie jak się trzyma telefon na biurku, ale w kieszeni już trochę przeszkadza. Mieścić się mieści, ale jednak uwiera czasami w różnych sytuacjach ☺Teraz mam redmi 3 i jest w sam raz. Wydajność też ma wystarczającą, bateria to już w ogóle jest mega super. Do tego wykonanie bardzo dobre. Jestem z niego bardzo zadowolony i mimo, że nie wiele dopłacając, miałbym właśnie redmi note 3 pro, to jednak wybrałem na przekór wszystkim opinią redmi 3 pro i nie żałuję tego wyboru.

Wysłane z Redmi 3 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...