Jump to content

PROBLEM TELEFON vs MOTYW


gasior
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

Chyba zrobiłem jakąś głupotę i potrzebuję pomocy. Po raz pierwszy postanowiłem pobawić się w zmianę motywu i ściągnąłem motyw Suave HD. Po wgraniu go spod motywów system poprosił mnie o zatwierdzenie restartu z powodu wymiany czcionek. Po restarcie jednak nie mam nic na ekranie - jest czarny. Świeci ale nie ma na nim nic. Wygaszam go bocznym przyciskiem i widzę jak gaśnie. Sam system działa, bo np. telefon dzwoni, a przesuwając w odpowiednim miejscu ekranu odbieram rozmowę. Wydaje mi się teraz, że być może ten motyw był nie pod MIUI v5. Czy jest jakaś możliwość rozwiązania tego problemu np. z poziomu komputera? A może skrót do ustawień fabrycznych? Będę wdzięczny za pomoc.

P.S. Tak... to był motyw pod V4 :/

Link to comment
Share on other sites

reboot do recovery (aktualizacje, menu, uruchom ponownie do recovery) lub wlaczasz telefon z nacisnietym przyciskiem volume UP.

Problem w tym, że ekran nie działa, próbuję wyłączyć telefon bocznym przyciskiem, ale to powoduje restart, wiec nie mogę użyć kombinacji klawiszy. Wyjęcie baterii też nie pomaga, bo po włożeniu system od razu się uruchamia. Muszę go więc najpierw wyłączyć, a potem z tego co próbuję doczytać zrobić w recovery install update. Najpierw jednak 'turn off' a nie 'restart'...

Link to comment
Share on other sites

Wyjmujesz baterię i wkładasz ją - tzn. włączasz telefon trzymając nacisniety przycisk volume UP.

Jaki byłby sens istnienia recovery, gdyby do jego uruchomiania niezbędny był działający system?

Link to comment
Share on other sites

Problem rozwiązany. Zrobiłem instalację update.zip spod recovery, potem wipe cache (opcji wipe dalvik cache tam nie było), potem reboot do ostatniego systemu i jest ok. Człowiek mądrzejszy dzięki Wam, następnym razem poradzi sobie może sam - że pozwolę sobie tak rymem polecieć ;) Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Otwieram.

Trzeba dodać, że MI-2 ma dwa systemy. W razie problemu można przez recovery przełączyć się na drugi system i jeśli jest używalny to normalnie korzystać (jest tam zawsze wcześniejsza wersja romu). Z tego poziomu można wykonać aktualizację i wtedy telefon sam zrobi wipe dalvik i przełączy się na ten aktualizowany system.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...