Sign in to follow this  
Guest spyki

Roznica miedzy mi4c a mi4c prime

Recommended Posts

Guest spyki

A mógłby mi ktoś powiedzieć, czemu ten telefon jest droższy od note 3 pro? Czy jest lepszy?

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

A do tego porownujesz 2 inne modele a kolega pytal o calkiem inny.

czytaj ze zrozumieniem(to też nie boli), kolega Baryla nawiązywał do odpowiedzi na drugie pytanie na które krótko odpowiedział Winiu89...

@Spyki: tutaj masz porównanie obu modeli: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7512&idPhone2=7863

a co do pytania o różnice Mi4C vs Mi4C Prime to odpowiedział Ci Fikoblin

Ja mgsm średnio ufam - oczywiście pełen szacunek za najwieksza, polskojęzyczna wersje takiego serwisu, ale ja osobiście jak mam jakieś wątpliwości to ide na GSMarena.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Różnica ponoć w jakości wyświetlacza. Różnica w cenie 80$ więc coś musi być na rzeczy

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Redmi2 więcej czasu poświęcił na przygotowanie prezentacji w ciętej ripoście niż przeczytanie wątku....  Ale rzeczywiście z procesorem dali ciała, nie zwróciłem uwagi :?

Dla mnie redmi note odpada przez wzgląd na za duży (jak dla mnie) ekran  a co za tym idzie cały gabaryt telefonu,  ale gdyby nie to,  to czemu nie. 

Edited by Baryla

Dlatego trzeba szukać takiego 5.5 żeby miał jak najmniejsze ramki. Fajne jakby był mi4c 5.5cala bo ma idealne proporcje

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this