Jump to content

Bank SMS - moja pierwsza aplikacja na Androida

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym przestawić Wam teaser/sneak peak - aplikacji na Androida nad którą pracuję - kiedyś już coś takiego było, nazywało się SMS Key ale się zmyło i nie jest zgodne z nowymi wersjami Androida / nowymi smsami od banków.

Opis:

Aplikacja będzie wyświetlała kod sms z banku (używany do potwierdzenia operacji) w przystępnej formie popupa, dużymi cyframi wyświetlony będzie kod - być może nawet pogrupowany tak by ułatwić przepisywanie, tapnięcie na kod skopiuje go do schowka. W przyszłości pojawi się również informacja o tym skąd / dokąd / na jaką kwotę wysyłamy przelew.

Aktualnie aplikacja JUŻ potrafi obsłużyć każdy bank stosując funkcję "nauki", którą sam napisałem.

Zrzuty ekranu poniżej:

Nhn3eDt.png

2Yu67FO.png

Oceńcie czy taka aplikacja Wam się przyda, co chcielibyście by w niej się znalazło i czy ma to rację bytu w sklepie Play.

Od Waszego odzewu zależy czy będę ją rozwijał. Ja z powodzeniem używam samemu od kilku dni i sprawuje się w porządku.

Jest kompatybilna z androidami 4,5,6 (sprawdzałem), nie wymaga roota, ani żadnych specjalnych zezwoleń oraz jest w 100% bezpieczna, jedynie czyta i wyświetla to co dla nas ważne z kodu sms z banku.

Aplikacja jest w pełni transparentna dla użytkownika, nie widać jej w "Recent apps", "Pasku systemowym", tak aby niepotrzebnie nie zaśmiecać tych przestrzeni, startuje automatycznie z Androidem, nie zużywa baterii, oparta w 100% o API od google, bez żadnych dodatkowych, niewiadomego pochodzenia bibliotek - jest tak samo bezpieczna jak Android.

Wygląd pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale to się zmieni.

Edited by cybernetic87

Przydatne raczej tylko gdy ktoś używa bankowości mobilnej. 

Przy stacjonarce i tak musisz sięgnąć po telefon, a sekunda w tą lub w tą... 

Poza tym, pokazuje przy zablokowanym ekranie? Wtedy złodziej bardzo happy ;) 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...