Skocz do zawartości

MI5 Problem bluetooth zestaw w samochodzie


crazybiker

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu dostepna była aktualizacja OTA do MIUI 8.0.2.0 Stable po tej aktualizacji wszystko działało jak trzeba. Z potrzeby chwili dokonałem fabrycznego czyszczenia urządzenia. Po tej operacji telefon nie może połączyć się z zestawem głośnomówiącym bluetooth w moim aucie. Jakieś pomysły? Nie posiadam odblokowanego bootloadera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na romie miui 8 stable nie parował z zestawem w aucie ( A4 B6 2004R). Pytał o hasło do sparowania a po wpisaniu próbował przez chwilę połączyć- niestety bezskutecznie. Wczoraj odblokowałem Botloader i wgrałem miui.eu 6.9.1 rozwojową i działa bez problemu. U mnie jest w aucie dość stary moduł fabryczny i z nowszymi telefonami miałem już kłopoty ( lg g3 co jakiśczas potrafił rozłączyć się z bt podczas rozmowy ) ale po zmianie romu na szczęścia działa - jak narazie bezproblemowo. Polecam Ci spróbować na jakimś innym romie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie,

Też mam MI5 i w samochodzie jako zestaw głośnomówiący wszystko działa jak trzeba, ale np. jak na telefonie uruchomię np. AutoMapę czy Yanosika to nie ma dźwięku/głosu w głośnikach samochodu ani w telefonie. Czy to jest może kwestia ustawień czy po prostu tak się nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam identycznie na Redmi 3s. Jak przełączę na media i wybiore BT to dźwięk działa (fakt że w trybie narastającym co czasami skraca komunikat) tylko że chodzi o automatyczne przełączanie się z radia czy też mp3 przy komunikacie. Problemu nie rozwiązałem, może ma ktoś inne rozwiązanie niż powyższe z włączaniem dźwięku muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2016 o 17:00, edyp13 napisał:

Witam serdecznie,

Też mam MI5 i w samochodzie jako zestaw głośnomówiący wszystko działa jak trzeba, ale np. jak na telefonie uruchomię np. AutoMapę czy Yanosika to nie ma dźwięku/głosu w głośnikach samochodu ani w telefonie. Czy to jest może kwestia ustawień czy po prostu tak się nie da?

To zależy od posiadanego zestawu głośnomówiącego. Nie każdy tak może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie z mapami gogle. Po sparowaniu telefonu z autem rozmowy wykonywać można bez przeszkód natomiast głos z google maps nie działa (tzn raz działa innym razem nie) Znalazłem sposób: po połączeniu z zestawem na chwilę włączyć odtwarzacz muzyki odtworzyć jakiś dzwięk i wyłączyć. dźwięki w nawigacji działają.


Ja w RN2 mam w tej chwili tak, że dźwięki z google maps nie działają przez BT, jak w ustawieniach BT wyłączę multimedia, to aktywują się dźwięki komunikatów w telefonie (przez BT oczywiście brak). Oczywiście w ustawieniach Google Maps odtwarzanie komunikatów przez bluetooth włączone

wysłane za pomocą Taptalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam taki sam problem na Mi5 32Gb na romie dev. Natomiast testowałem innego Mi5 32Gb i też ten sam rom dev i poszło. Nie wiem jaka dokładnie przyczyna.

Testowałem też romy global i działają.

Chciałbym wykonać test, parowanie na global a potem upgrade do dev i może będzie śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hejka
Mam moduł Bluetooth "7l6035730" wcześniej miałem telefon Nexus 4 wszystko fajnie działało, musiałem doinstalować apkę rsap.
Teraz zmieniłem telefon na xiaomi mi 5 i niestety jest problem z nawiązaniem połączenia. Próbowałem korzystać z apki rsap i rsap installer.

telefon posiada roota

I jeszczę drugie pytanie czy działa z tym modułem a2dp navigation mam mfd2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...