Skocz do zawartości

Samopekniecie jednak prawda


homman

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu byl tu temat o samopeknieciu. Nie wierzylem. 

Dzis klade telefon na luzku ide po platki na sniadanie a tel pekniety.

Nie jest peknieta gorna powierzchnia szkla a ekran lcd miedzy dotykiem.

Gora jest gladka.

Pekniecie idzie po lcd od gornego lewego rogu. i wylaczaja sie linie obrazu.

 

Przepraszam z aliterowki ale na dniach zostalem bez telefonu i bez laptopa.

Ale mysle ze to wazne info

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze tak bendzie sam nie wierzylem w samopekniecie ktore tu bylo.

Na forum znalazlem ze to samo jest w mi4 nowym ok 6 osob.

Cytat

Hi , can see clearlly lcd inside crashed. 
this is physical damage. out of warranty .If you can . please search the item "Lcd for  your model" on aliexpress. . buy the lcd and replace on your own if you can , there is disassemble video on youtube.  This will cost less .
If you send back to china. Just the shipping cost is enough to buy the screen.and official warranty will charge for replace the screen.
Please consider it.
Thanks

Co ciekawe wszystkie tel pękają w ten sam dziwny sposób. Nie po wyjęciu z kieszeni nie nagrzane czy coś. Po prostu leży telefon na stole szawce u mnie na łózku np. W dodatku u mnie było to tak ze z dziewczyna gadałem na fb przyniosłem sobie wszystko zjadłem biorę znowu tel by pogadać a tu pękniecie.

 

Na mój gust jest jakiś wyraźny błąd w fabryce najwyraźniej kwestia kleju miedzy digitizerem a lcd.

Bo przecież jeśli jedno do drugiego było by prawidłowo sklejone to by nie pękło.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony Xperia modele różne też potrafiły pękać. W różnych sytuacjach. Tam dodatkowo po takim uszkodzeniu dotyk przestawał działać. Tak więc takie zjawisko jest spottkane. Dodatkowo na niekorzyść RN3P działa dość cienkie szkło chroniące wyświetlacz, więc może to sprzyja pękaniu ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, nieco ponad rok temu zostawiłem moje dawne mi4 na łóżku. Jakie było moje zdziwienie gdy podniosłem je po 15 minutach a tam piękne pęknięcie przez środek telefonu. Do dziś zastanawiałem się jak to się stało, a tu widzę że nie tylko ja spotkałem się z takim przypadkiem. Warto przynajmniej wiedzieć że to nie byli kosmici.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zagłębić bardziej w temat to okaże się iż praktycznie każda marka ma ten problem. Tylko producenci nie widzą problemu, uciekają od odpowiedzialności i zwalają winę na użytkownika. Oczywiście gwarancja jak i gwarant winą za takie uszkodzenia obarcza użytkownika danego modelu. A to przecież wada fabryczna jest... Tylko weź to udowodnij 😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam kupić smartfon Xiaomi Redmi Note 3 Pro w wersji 2/16 GB. Jednak natrafiłem tutaj na posty, gdzie ludzie pisali, o samopękającym ekranie. Chciałbym się od Was dowiedzieć czy jest to częste zjawisko czy zdarza się raczej raz na wiele, wiele przypadków. 

Z góry dziękuję za odpowiedzi,

Pozdrawiam,

Kamil

Edytowane przez KamQiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...