Skocz do zawartości

Sms-y z krótkich numerów nie dochodzą.


MartInR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Posiadam Mi5 i mam problem z przychodzącymi sms-ami. Chodzi o wiadomości z numerów krótkich oraz z InPostu z kodem do odbioru przesyłki.

Sms-y z InPostu nie podają informacji z jakiego numeru została wiadomość wysłana. W miejscu numeru jest, że od InPost. I w tym przypadku wiadomość nie przychodzi wcale.

Drugi przypadek to kody autoryzacji operacji z banku. Numer nadawcy jest 4 cyfrowy, wiadomość przychodzi dopiero za którymś razem. Raz przyszło za drugim, przy następnej operacji dopiero za 4 razem.

Dodam jeszcze że smsy z T-Mobile z kodem autoryzacyjnym (IBOA) logowania przychodzą.

Edytowane przez MartInR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się wymądrzał, ale:

Jak dla mnie to słaby powód. Jak napisałem Chomps SMS używam od dawna, na Galaxy S4 nie było żadnych problemów.

Xiaomi mam od niedawna. Ustawienia Chomps-a identycznie jak w S4.

Więc moim zdaniem problem polega na ewentualnym nieprawidłowym działaniu Chomps-a na Antku 6.0.1, w S4 mam KitKata.

@Bohyn

Całkiem możliwe że na stockowej nie będzie tego problemu, przełączę i sprawdzę przez parę dni jak to będzie.

@AdamKli

Czekam na twoja wypowiedź. Textra i Chomps wyszły z pod tej samej ręki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Textra nie mam żadnych problemów z odbieraniem wiadomości ( plus / xiaomi / jakiś spam z 92512 / 8012 / bzwbk224 / plusfaktura ) z każdych numerów odbieram bez problemów. Ustawienia textra jak na załączonych zdjęciach, głównie problem zniknął po zablokowaniu kłódką. 

 

1.png2.png

Edytowane przez AdamKli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...