Skocz do zawartości
  • 0

Mi4c, Mi5 czy coś innego?


Luxion

Pytanie

Witam, jako że mój sgs3 dogorywa (pada znowu mikrofon, przegrzewa się, muzyka zacina, przeglądarka sama się wyłącza) a i przedłużać będę umowę, więc i LTE się pojawi. Postanowiłem zakupić coś nowego, abonament przedłużę bez telefonu, dlatego oferta mnie nie ogranicza. Myślałem nad Xiaomi Mi4c lub Mi5, wiem że różnica w nich jest spora (i sprzętowa i cenowa) dlatego pytam o poradę was czy warto mi dokładać do MI5?

Głównie zależy mi na dobrej jakości dźwięku na słuchawkach, przyzwoitym aparacie (przynajmniej jak w sgs3 obie rzeczy), LTE i aby aplikacje chodziły płynnie a nie jak w obecnym telefonie ;) Dlatego czy warto dopłacać do mi5 czy jednak mi4c mi wystarczy? A może macie jakieś inne propozycje? Boję się trochę kupowania chińczyków i ewentualnej gwarancji, ale cena mi4c to ok 900 zł a mi5 1600 zł (z serwisu ibg i to chyba maks jaki chciałbym dać za telefon). A może jednak lepiej wybrać coś sprawdzonego? Będę wdzięczny za każdą sugestie. Pozdrawiam.

https://downloadgamesfree.mobi/game-stickman-football.html

Edytowane przez Luxion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z tego co Co piszesz to pewnie Mi4C spokojnie wystarczy, ale Mi5 jest jeszcze lepszy, ładniejszy i nowszy. Jeśli cena to nie problem to bierz Mi5, jeśli nie chcesz wydawać większej kwoty to odpowiedź już znasz... Myślę że z obu będziesz zadowolony po przesiadce z SGS3.

Wytapatalkowane z Mi 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytanie jakie masz słuchawki i czego słuchasz. Mi5 będzie grac lepiej (recenzje dźwięku są znakomite), ale żeby to odczuć trzeba mieć porządne słuchawy i nie ograniczać się do mp3. Jak nie masz takich wymagań to bierz Mi4C i zaoszczędź.

Fake Love lyricsAlone lyricsHallelujah Lyrics

Edytowane przez NicoleJS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To tak samo z ubezpieczeniami zdrowotnymi, po co się ubezpieczać? Widział kto na ulicy chorego? Nie.

P.S. Wszyscy leżą w szpitalach lub kostnicy ;)

Póki jest dobrze to jest dobrze, a jak coś się ze$ra to jesteśmy sami. Ja wolę dopłacić.

Zresztą jakie 50℅ ceny, w ibuygou wersja 32GB jest za 310-320 USD... plus dodatkowy rok za 5 USD. Fakt, straszne koszty...

Wytapatalkowane z Mi 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ktoś tu wcześniej pisał że 1600zl więc stąd te 50% napisałem.

U Goldwaya też jest gwara, roczną co prawda ale ile ludzi tak naprawdę, a już z tego forum to na pewno ma telefon rok lub dłużej? Ja mam conajmniej 2-3 nieraz więcej telefonów w roku i takich ludzi jest masa. 500-1000zl za telefon to już naprawdę można sobie zmieniać często, a i sprzedając po paru miesiącach albo się zarabia na interesie albo wychodzisz na zero. Warunek-trzeba kupić w Chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...