Skocz do zawartości

RN3 Pro Prime za 186$ z Hiszpanii, czyli bez VATów.


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Za 186$ dostajemy telefon szybciutko, bo z Hiszpanii, a co za tym idzie - bez dodatkowych opłat.
ZaUFqbl.png

Jedyny szkopuł jest taki, że nie jest to wersja INT, a "zwykła" (bez pasma 20 - 800MHz) z oficjalnym global romem. Piszę, bo niektórym bardzo na tym zależy, choć na rozwinięte pasmo 800MHz w PL przyjdzie nam sporo poczekać... :D

Dodatkowy kupon na screenie

1kPY6vq.png

Edytowane przez piotr.geekbuying
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem na czacie z geekbuying i poinformowali mnie, że jeśli można wybrać w koszyku kraj Polska (a można ;) ), to jak najbardziej wysyłają. Niestety koszt tej przesyłki jest bardzo duży - $34,39. Robi się z tego cena dosyć wysoka. Ale za to mamy towar szybko i bez ryzyka VATu.

Edytowane przez luk.22222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odświeżam temat.

Bardzo interesuje mnie ten model. Pytanie jak wpływa to dodatkowe pasmo B20 800MHz na użytkowanie telefonu?

Dodatkowo czym się dokładnie różni wersja globalna od tej "chińskiej", bo widzę, że nawet w wymiarach jest różnica ( 150×76×8.65mm - Chińska,  152.5*76*8.65mm - Global).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi powiedzieć czym charakteryzuje się ta oferta? To  jest przedsprzedaż tak? I wersja jest na 100% z B20? Jaka tutaj ma być wysyłka? Jakieś przeciwwskazania co do sprzedawcy lub uwagi?

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371104.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...