Skocz do zawartości
  • 1

Redmi Pro 3/64 czy Redmi Note 4 Pro 3/64


kris2742

Pytanie

Witam,

 

przymierzam się do zakupu telefonu, zaciekawiły mnie modele Xiaomi, cena - jakość,

bardzo długo byłem użytkownikiem Samsungów, z których byłem zadowolony, lecz w chwili obecnej nie jestem w stanie wydać ponad 2,5k na telefon,

nigdy nie miałem do czynienia z firmą Xiaomi , więc mam pytanie do posiadaczy owych telefonów, który polecacie ?

Zaciekawiły mnie dwa modele Redmi Pro 3/64

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-pro-3-64gb-lte-2xsim-podwojna-kamera-i6437190391.html

oraz Redmi Note 4 Pro 3/64

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-pro-64gb-lte-2xsim-metal-3xkol-i6445245377.html

przymierzałem się również do Huawei P9 oraz Samsung Galaxy A7 2016,

czy wybierając Xiaomi nie będę rozczarowany telefonami, wiadomo, że za taki budżet nie można wymagać nie wiadomo czego,

czy zostać przy Samsungu, a może jest jakiś inny model godny polecenia z palety Xiaomi?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mój redmi note 3 pro kosztował mnie 550zł. Ma 2GB ramu ale też Snapdragona 650 skaner odcisków palców i baterię ponad 4000mAh. Wisienką na torcie jest hybrydowy dualsim. Co w tej cenie oferuje Samsung?

Kupując na podanych aukcjach licz się z tym że możesz zapłacić jeszcze 23% VAT. Generalnie kupując w Chinach przeczytaj wcześniej FAQ na forum telchina.pl, będzie dużo mniej pytań

Tapnięte z RN3Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A który z poniższych będzie miał najlepszy aparat i czy ta różnica będzie "mocna"? (chodzi mi o zdjęcia robione przy słabym oświetleniu)
- Redmi Note 3 Pro
- Redmi Note 4 Pro
- Redmi Pro

kris2742,
Sam mam podobny dylemat i na razie moim faworytem jest Redmi Note 3 Pro, tyle, że w praktycznie niedostępnej wersji "Special Edition" aka "Official International" aka "Kate".
Tylko ta wersja wspiera wszystkie pasma LTE dostępne w Polsce (B1 (FDD2100), B3 (FDD1800), B7 (FDD2600), B20 (FDD800) oraz B38 (TDD2600)).
Niestety w internecie psioczą na sensor głównego aparatu (Samsung ISOCELL S5K3P3) - szkoda, że nie dali tam Exmora, nawet średniej klasy.

PS Dostanę coś za 800-1000zł z Exmorem RS IMX230 lub w miarę podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma redmi note 4 pro? ...a wątkotwórca podał nawet linka do allegro, eh :)

Redmi Note 3 Pro SE jest trudno dostępna - jest tylko wersja 3G/32GB, tylko w jednym kolorze (na geek tylko złoty, fuj), tylko spoza Polski i nie taniej niż $190, co daje ponad 900zł (190*4*1,23). Muszę kupić dwa takie telefony a niedawno widziałem Redmi Note 3 Pro Global 2G/16GB (wszystkie kolory do wyboru) za ok. $135, czyli mam prawie 3 takie telefony w cenie dwóch SE...

Poza tym okazało się, że wersja Special Edition nie ma (i raczej nie będzie miała) wsparcia ze strony xiaomi.eu - nie wygląda to na mega-wadę, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...