Jump to content

Zmiana rodzaju czcionki w MIUI 8


Intex

Recommended Posts

Witam. Czy jest możliwość zmiany rodzaju czcionki w "ósemce"? Jeżeli tak, to proszę o poradę, jak to zrobić. W "siódemce" wchodziłem w ustawienia, wybierałem rodzaj czcionki i wyskakiwało mi kilkanaście do wyboru. Teraz po tąpnięciu rodzaj czcionki wyskakuje mi tylko domyślna.

Link to comment
Share on other sites

W apce motywy wejdź w Offline i tam zjedź na sam dół po czym wybierz Wczytaj motyw i wskaż go na telefonie. Po tej operacji wejdź w Ustawienia - Wyświetlacz - Krój czcionki i powinieneś prócz domyślnej zobaczyć swoją.

PS: oczywiście czcionkę którą chcesz ustawić (w formacie mtz) najpierw pobierasz (choćby z tego tematu) i kopiujesz gdzieś do pamięci telefonu lub na kartę sd.

Jeśli po takiej operacji czcionka się nie zainstaluje lub wywali błąd o braku autoryzacji to albo zainstalujesz xposed albo jak ja założysz konto developer xiaomi dzięki któremu możesz dowolnie edytować i stosować w zasadzie każdy motyw a autoryzację przejdziesz pomyślnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem w tym, że nic mi się nie zapisuje. Przejechałem całą pamięć łącznie z ukrytymi plikami i katalogami i wszędzie pusto. Za stary jestem na te nowości. Zostanę chyba przy siódemce, ta wersja bardziej leży mi jeżeli chodzi o moje umiejętności. Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Mówiłem, że jestem za tępy na to. Podejrzewałem, że muszę coś mieć pobranego, bo inaczej skąd miałoby się zainstalować ale nie chciałem nadużywać Twojego czasu. Teraz mam to o co mi chodziło. Powiedz, jaki browar pijesz i daj namiary na siebie. Dzięki wielkie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...