Skocz do zawartości

czarny ekran, telefon działa


flamner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu kupiłem siostrze redmi note 3 pro, zainstalowałem na nim najnowszy rom global i wszystko było ok. Ostatnio telefon zaczął świrować. Po kilku sekundach od uruchomienia ekran się wyłącza. Telefon reaguje na tapnięcia czuć wibracje, ale ekran jest cały czas czarny. Dowiedziałem się że siostrze wyskoczył jakiś komunikat o aktualizacji oprogramowania i że po tym updacie zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Jakieś pomysły? Czy ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, flamner napisał:

Witam, jakiś czas temu kupiłem siostrze redmi note 3 pro, zainstalowałem na nim najnowszy rom global i wszystko było ok. Ostatnio telefon zaczął świrować. Po kilku sekundach od uruchomienia ekran się wyłącza. Telefon reaguje na tapnięcia czuć wibracje, ale ekran jest cały czas czarny. Dowiedziałem się że siostrze wyskoczył jakiś komunikat o aktualizacji oprogramowania i że po tym updacie zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Jakieś pomysły? Czy ktoś miał podobny problem?

Przez miflash zainstaluj global jeszcze raz. Instrukcje poszukaj na forum. Chyba jedyny sposób od strony software.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, okazało się że winowajcą była karta sd, siostra powiedziała mi że ma też problem z zapisaniem zdjęć na karcie, więc zasugerowałem jej żeby ją wyciągnęła i sprawdziła czy coś to zmieni. Okazało się że pomogło, ekran już nie gaśnie, ale dla odmiany zaczął od czasu do czasu mrygać, najczęściej podczas korzystania z messengera :/ System tak czy siak przeinstaluje, jak tylko dostanę telefon w swoje ręce. Słyszeliście o podobnych problemach, czy to jakiś odosobniony przypadek? Sam kupiłem sobie mi4c i żadnych problemów z nim nie mam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nic to nie dało. Na telefon został wgrany czysty soft global przez miflasha i ekran dalej robi się czasami czarny, albo mryga :/ Co jeszcze mogę w takiej sytuacji zrobić? Da się wgrać poprzednią wersję systemu gdzie wszystko podobno działało bez problemu, czy to jest jakaś wada fizyczna i pozostaje tylko reklamacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...