Skocz do zawartości

CM13, Slim, Ressurection, czy może inny custom rom?


Gustlik11

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wgralem tego CM i nie ma rewelacji w antutu miałem tylko 56tys punktów podczas gdy na miui 69tys a do tego animacje się już ciely.. a batria też nie działa dłużej. Nie wiem chyb dobre to dla ludzi co chcą androida 6.0

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.10.2016 o 12:17, data17 napisał:

Ja wgralem tego CM i nie ma rewelacji w antutu miałem tylko 56tys punktów podczas gdy na miui 69tys a do tego animacje się już ciely.. a batria też nie działa dłużej. Nie wiem chyb dobre to dla ludzi co chcą androida 6.0

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Ustaw na tryb wydajny jak chcesz robic jakies testy to po pierwsze. A po drugie zadne animacie sie nie zacianaja nawet na trybie oszczedzania baterii... Albo zle cos robisz albo juz sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę. Jeszcze chwilowo ;) Stabilny. Nie mam zarzutów. Mniej wygodny od CM. Tzn. nie ma nawet apki do odtwarzania muzyki. CM jest pełniejszy. W AOSPA nie da się też ustawić wywołania listy otwartych apek jednorazowym krótkim naciśnięciem MENU. Trzeba przytrzymać. Krótkie naciśnięcie zawsze wywołuje menu. Czyli ustawienia launchera. Wygodniej jest w CM13. Nie ma też AOSPA dostosowywania barw wyświetlacza do pory. Tego mi serio nieco brakuje. Wzrok się mniej wtedy męczy. Poza tym bardzo fajny. Typowy goły Andek + małe dodatki w postaci na przykład otwierania okien do odpowiadania na powiadomienia zamiast całoekranowych aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...