Cervo

Uchwyt do samochodu

Recommended Posts

Dzień dobry.

Przymierzam się do zakupu nowego uchwytu samochodowego. Czy możecie polecić sprawdzone konstrukcje do "Mi piątki", które doskonale spełniają Wasze wymagania ? Dzięki.

Ja używam magnetycznego wpinanego w kratkę nawiewu. Telefon nie odpada nawet na dużych dołach. To rozwiązanie jest 10 razy wygodniejsze niż uchwyty w których trzema jakoś tam mocować telefon trzymakami.

Ostatnio też zastanawiałem się nad zakupem uchwytu, najpierw kupiłem jakiś noname za 30 zł (tak, wiem, że to dużo za no name) i zaraz się połamał. Poczytałem sporo i zdecydowałem się również na ten uchwyt samsunga

5 godzin temu, marcus1212 napisał:

Mój znajomy również korzysta z tego uchwytu i bardzo go chwalił, nie ma problemu z odklejaniem się od szyby nawet w dużym słońcu, więc nie ma ryzyka, że telefon Ci wypadnie. Standardowo za 70 zł go znajdziesz, ale uważam, że za solidny uchwyt do auta warto nieco dopłacić i mieć spokój.

Edited by ciechuu

ja ze swojej strony również mogę polecić uchwyt wpinany w nawiew. Dużym plusem tego uchwytu jest to że w upalne dni przy dużym słońcu telefon się chłodzi od klimy

Panowie kontunujac temat, coś śię zmieniło? 

też zastanawiam się mocno nad uchwytem na telefon, możecie wrzucić jakieś propozycje z polskich i nie polskich sklepów, podoba mi się propozycja z posta powyżej, ktoś ma dłuższy czas i sprawdzał?

Guest
This topic is now closed to further replies.