Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z powiadomieniami. Nie wyświetlają się na ekranie blokowania pomimo tego, że zaznaczyłem taką opcję w ustawieniach. Nie wyświetlają się smsy, powiadomienia z messengera itp. Ponadto gdy dostanę wiadomość na messengerze i już odblokuję telefon i rozwinę pasek powiadomień i tam kliknę we wiadomość, to mnie do niej nie przekierowuje. Nie mam również małych okienek pop-up.

Mam MIUI 6.9.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ZduneX25 napisał:


Samouczek jest bardzo pomocny, jednak to nie rozwiązało do końca problemu. Cały czas nie pokazują mi się wszystkie powiadomienia na ekranie blokowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki, korzysta ktoś z aplikacji OLX? Nie przychodzą mi powiadomienia od tej apki i nie wiem kiedy dostałem wiadomość itp.

Drugi problem to taki że dostaję przez komunikator link do jakiejś oferty na OLX lub Allegro i w wyborze aplikacji do otwarcia tego linku są tylko przeglądarki a w poprzednim fonie (K&M Live2 na czystym andku 4.4) bez problemu były też do wyboru aplikacje OLX, Alle czy Aliexprex...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metodą prób i błędów znalazłem rozwiązanie, nie wiem na jak długo się sprawdzi ale póki co działa. Odinstalowałem aktualną wersję aplikacji i zainstalowałem wersję 3.11.1 ( http://apk.land/apk/olxpl-ogloszenia-lokalne-3111 )  Powiadomienia zaczęły działać. Żeby sprawdzić czy to kwestia aplikacji zainstalowałem z powrotem aktualną wersję 3.19 i... powiadomienia nadal działają.... Nie wiem czy poprzednią wersją coś "doinstalowałem" czy to inne czary w każdym razie powiadomienia o wiadomościach działają na zablokowanym telefonie.

 

EDIT : po powrocie na najnowszą wersję apki powiadomienia znowu przestały działać! Teraz jestem pewien że najnowsza apka to chłam jakiś. Aktualnie zainstalowałem 3.17.1 i wszystko działa. Oby jak najdłużej.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gorus
Aktualizacja informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...