Skocz do zawartości

mi4 vs zuk z2 - telefon do gier


wojtasemaj

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mam pytanie - czy warto zmienić mi4 na zuk z2? Głównie chodzi mi o wydajność w grze Modern Combat 5 w multiplayer. Wiem, że zuk z2 nowszy, bardziej przyszłościowy itp., itd. Ale czy faktycznie wydajność jest zauważalnie lepsza? Ma ktoś z Was może porównanie? I nie mam na myśli żadnych bechmarków tylko faktyczne działanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.mi4 mam, gram używam ale właśnie zastanawiam się nad zmianą. Na allegro są raty 0%, i tak się zastanawiam.... Bo snap w zuk to 2x2.15 i 2x coś mniej, ramu ma chyba więcej no i a grafika raczej sporo wydajniejsza. W mi4 mam 4x2,5. I jak to jest z tymi prockami? W mi4 większe taktowanie ale jest słabszy? Czy to właśnie Adreno robi robotę? Co to może chodzi o zarządzanie, proces technologiczny? Bo rączej nie jest tak, że nowszy znaczy lepszy

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty porownujesz taktowanie procka jak te rdzenie nie są już tak wydajne. Te dwa procesory dzieli technologiczna przepaść. Poczujesz różnicę i to w każdej kwestii. Wydajność, zużycie energii(niższy proces technologiczny) i jakość muzyki. Jeśli chcesz zmienić telefon i nie straszne Ci te 300$ to mi5 czy zuk z2 to świetny wybor

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wojtasemaj napisał:

 

Miui się powoli "przejada" więc mi5 raczej odpada. Wychodzę z założenia, że 80% uszkodzeń to i tak z winy użytkownika (przeważnie upadek, zbity wyświetlacz) więc gwarancja w żaden sposób nie jest atutem.

 

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Mam dokładnie w obecnej chwili dokładnie takie samo zdanie jak Ty ;)

Ja planuję zakup Galaxy S7 EDGE, ponieważ mam już dość tych ciągłych restartów i innych błędów.

Do tego w moim odczuciu jakość kamer w Xiaomi nie powala, ale i tak największe zastrzeżenia mam do przeglądarki.

LG G4, Galaxy S6 VS Mi4?

Nie ma czego porównywać, w Mi4 zawsze czekam, a przecież to tylko przeglądarka, więc podzespoły złe nie są jeśli chodzi o takie wymagania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...