Jump to content

Problem instalacji China Dev.

Grafito
 Share

Recommended Posts

Hej Witam Wszystkich! Mam problem ze swoim R3P. Mam zgodę na odblokowanie BL, jednak kiedy chce go odblokować przy 50% pojawia się "Couldn't verify device". Próbowałem metod opisywanych na forum, nic nie pomaga. Więc doszedłem do wniosku, że zainstaluje china dev. Ściągnąłem wersję z tego poradnika > https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ jednak kiedy daje "Zainstaluj przez .zip" i wskazuje plik telefon się tylko restartuje. Nie mam recovery, kiedy chce wejść pojawia się grafika aby podpiąć telefon pod kabel. Moja wersja MIUI to: 7.3.2.0.0 STABLE. Prosze o pomoc :)

11 minut temu, Grafito napisał:

Czytałem, kiedy próbuje zainstalować przez miflash ROM, to pojawia się komunikat "koniec pliku" i coś tam dalej. 

Jak nie masz teraz oryginalnego chińskiego romu, to nie zainstalujesz niczego przez aktualizator. Miflash to jedyna droga. Gdzieś po drodze popełniasz błąd, albo masz problemy z systemem w komputerze. I lepiej zainstaluj latest global dev nie china dev, przynajmniej będziesz mógł używać telefonu przy ewentualnych problemach z odblokowaniem bl. Najnowsze romy fastboot masz tu: http://en.miui.com/a-234.html

27 minut temu, Grafito napisał:

Moja wersja MIUI to: 7.3.2.0.0 STABLE

Pisałeś co innego (czego nie zauważyłem) że masz gloibal stable, chyba przez 30 minut nowego romu nie zainstalowałeś. Jeżeli tak to przez updater global dev powinien się zainstalować z pliku.

3 minuty temu, FromWP napisał:

Pisałeś co innego (czego nie zauważyłem) że masz gloibal stable, chyba przez 30 minut nowego romu nie zainstalowałeś. Jeżeli tak to przez updater global dev powinien się zainstalować z pliku.

Masz na myśli, z pozycji telefonu? Nie jestem obeznany tak w Xiaomi jak w innych telefonach typu Samsung i tak dalej, więc niektóre pojęcia są mi obce.

4 minuty temu, Grafito napisał:

Nie ruszył, ściągnąłem tą wersje> https://www.androidfilehost.com/?fid=24591020540823137

A co ty ściągnąłeś? Zupełnie bez sensu, nie dość że rom xiaomi.eu to jeszcze do innego telefonu!

Niestety jak kolega cincin27 zauważył to coś co masz zainstalowane , to nie jest oficjalny rom tylko śmieciowy.Tylko Miflash.

Edited by FromWP

1 minutę temu, Grafito napisał:

Damn, nie mogę wgrać przez Miflash, próbowałem i wersji global i wersji china, i piszę "koniec pliku"

To napisz jakie romy ściągasz, bo jak takie jak z postu wyżej, to masz farta że telefon ci jeszcze działa.

Czyli odpowiednie, w takim razie wina systemu w komputerze, a czego dokładnie to trudno powiedzieć. Najprościej spróbować na innym kompie. Twój obecny rom jest na 100% śmieciowy, bo pierwszy oficjalny global ma nr. 7.5.2

Edited by FromWP

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...