Skocz do zawartości

Wersja systemu


lpiwko

Rekomendowane odpowiedzi

Część. Jestem nowym użytkownikiem chińczyka. Mój wybór padł na redmi 3 pro. Chciałem się dowiedzieć czy ta wersja systemu która posiadam jest w miarę stabilna i aktualną. Jeśli nie to jak i na co zmienić. Dziś próbowałem uzyskać zgodę na odblokowanie telefonu, ale cały czas przenosi mnie że strony w języku angielskim na jakąś z krzaczka mi. Ktoś też tak miał? Z góry dzięki za pomoc

Screenshot_2016-09-03-11-25-26_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie syfmiui są tylko romy od xiaomi i xiaomi.eu. Na romie powyżej jest masa byków - co możesz zaobserwować czytając forum. A co do tego romu powrzucali jeszcze reselerzy tego nie wiesz.

Ale rozumiem że pijesz często wódkę z tym wietnamcem i ręczysz za niego i wszystkich reselerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bergmen napisał:

nie syfmiui są tylko romy od xiaomi i xiaomi.eu. Na romie powyżej jest masa byków - co możesz zaobserwować czytając forum. A co do tego romu powrzucali jeszcze reselerzy tego nie wiesz.

Ale rozumiem że pijesz często wódkę z tym wietnamcem i ręczysz za niego i wszystkich reselerów :)

Jeśli reseller nie dodał tam nic od siebie, to ten rom nie jest typowym syfem, jak jakieś globale 7.9 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli nalezy się tego pozbyć. Oczywiście nic nie może być proste i trzeba w jakiś sposób odblokować bl. Jak już wcześniej pisałem nie mogę wysłać req przez stronę miui unlock  bo wyskakują mi jakieś krzaczki. Czy istnieje jakaś inna metoda wrzucenia czegoś bardziej bezpiecznego/nowszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff. Udało mi się po cieżkich bojach wysłać req o odblokowanie bl. Teraz z tego co zrozumiałem trzeba wrzucić global dev przez miflasha a jak przyjdzie kod to odblokować telefon i wrzucić twrp i przez niego już można wrzucić jakiś rom miuipolska.pl/download z HM3 w nazwie. Jeśli coś mi pominąłem proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po bojach udało mi się zainstalować  coś takiego:

Chyba coś  jest nie tak bo co jakiś  czas widzę  dziwne krzaczki. Jaka  polecacie wersję? Dobrze spolszczana i stabilna.  I jeszcze jedno pytanie czy ten aparat zobaczy jakąś nowsza wersję Android?  Bo chyba wszystkie wersje mini bazują  na 5.5

Screenshot_2016-09-17-16-19-47-775_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...