Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Redmi Note 4


Gość xgleni

Pytanie

Witam, po dłuższym czasie bez telefonu przyszedł czas na zakup. Mam na oku Redmi Note 4 3/64GB za 1150zł na allegro u dość polecanego sprzedawcy, jednak ma on procesor MediaTeka Helio X20 i nie wiem jak on wypada w porównaniu do Note 3 Pro Prime ze Snapdragonem 650. Zależy mi na płynności systemu i dobrych aparatach (przedni i tylni). Jednak wchodząc tutaj przeczytałem, że mogę kupić Mi5 za 1100zł więc nasuwa mi się pytanie skąd tak niska cena i gdzie można dostać takie cudeńko właśnie w takiej kwocie ? Forma płatności przelew bankowy (Bank Spółdzielczy) lub przy odbiorze. Zagraniczne sklepy typu aliexpress etc. wysyłają za pobraniem te paczki ? Słyszałem, że często trzeba dopłacać za kuriera prawie 40€, czy to prawda ? No jak już pisałem to podsumuję

Xiaomi Redmi Note 4 3/64GB

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime 3/32GB

 

Xiaomi Mi5 w cenie do 1150zł max

 

szybka przesyłka, gwarancja oraz najlepsze paramety

 

ps. kiedy ma wyjść spolszczenie do Note 4 ? 

 

Pozdrawiam

 

edit1: aplikacje których używam Instagram, Facebook, Messenger, Steam, Snapchat no i oczywiście Aparat 

 

http://allegro.pl/xiaomi-mi5-3-32gb-pl-menu-dual-sim-i6398115471.html ta aukcja, bardzo niska cena jak myślicie warto ryzykować ?

 

no i czy 4 rdzenie to nie jest zbyt mało w porównaniu do innych modeli chociażby Note ? 

Edytowane przez xgleni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A na co Ci ilość rdzeni? Te cztery rdzenie są obecnie najlepszym procesorem na rynku mobilnym.
Według mnie nie warto płacić tyle za Redmi Note 4, zdecydowanie za wysoka cena, tym bardziej, że za dwa miesiące, a może i miesiąc będzie można go już nabyć za jakieś 800zł. Z tych modeli, które podałeś, brałbym pod uwagę tylko RN3Pro i Mi5, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Oczywiście jeśli masz pieniądze na Mi5, to bierz go zdecydowanie, a jeśli będzie Ci brakowało, to ja zastanowiłbym się jeszcze nad Mi4s.

Kupując z Chin nie masz szans zapłacić za pobraniem! Ty być wysłał paczkę na drugi koniec świata za pobraniem? Weź się zastanów.
Co do dodatkowych opłat, możesz zamówić ubezpieczenie od VATu za dodatkową, niewielką opłatą i nawet jak będziesz musiał zapłacić kurierowi, to ibuygou wszystko Ci zwróci za okazaniem rachunku. U Glodweya również możesz zapłacić trochę więcej za przesyłkę i tam na pewno unikniesz płacenia VATu, ponieważ wtedy taka paczka jest przepakowywana bodajże w Anglii. Z resztą wystarczyło poczytać wcześniej dokładniej forum, wszystko już było dokładnie tłumaczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Zbadałem temat i wszystko co zagraniczne odpada, pozostaje tylko allegro, co do ceny Note 4 - skąd ta pewność ? A może wezmę po prostu P9 Lite ?

Jakie argumenty przeważyly jeśli chodzi o konieczność zakupu w PL?

Jeśli się cykasz xiaomi to bierz p9lite, to jeden z lepszych wyborów do 1tys, popatrz sobie tez honora 7lite, to bliźniak p9lite bez nfc. Tyle że za tysiaka będziesz miał wersje 2/16 z niezbyt mocnym prockiem, nie ma co porównywać nawet do rn3 pro czy rn4. Ten kirin jest na poziomie zeszłorocznego heliox10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 minut temu, tpawel napisał:

Jakie argumenty przeważyly jeśli chodzi o konieczność zakupu w PL?

Dwa - nie mam jak zapłacić oraz nie chcę czekać na przesyłkę 3 tygodnie

No a jak jest z tym helo X20 czy ten Snap 615 jest wydajniejszy od niego ? W sumie wziąłbym Mi4 ale mam zamiar używać skanera odcisku palca wiec odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...