eagors93

Zmiana oprogramowania z MIUI 8 Global

Recommended Posts

Witam,
Miesiąc temu kupiłem Redmi Note 2. Posiadam system MIUI 8 Global 6.8.25 Beta i zastanawiam się na przesiadką na inną wersję MIUI lub Cyanogenmod. Ogólnie jestem b. zadowolony, ale telefon dość mocno nagrzewa się przy przeglądaniu Internetu przez fabryczną przeglądarkę, PlayerPro pauzuje mi utwory sam z siebie przez Bluetootha (czego nie było na innym telefonie z 4.4 KitKat), dodatkowo bateria dość szybko się wyczerpuje. Chciałbym sprawdzić, czy zmiana systemu pomogłaby rozwiązać te dolegliwości. Parę pytań:

1. Czy aktualizacje automatycznie pobierane przez RN2 gwarantują najlepszą wersję MIUI? Czy może tych wersji jest kilka do wyboru i zainstalowania samemu, a te automatyczne aktualizacje żyją swoim życiem, zależnie od wersji, jaką mamy zflashowaną? Możecie polecić jakąś lepszą dla RN2? (musi być polski język).
  2. Czy jest dostępne coś opartego na nowszym niż 5.0 Androidzie na ten telefon? Ktoś może polecić Cyanogenmod, albo może jakiś inny mod?
  3. Gdzie znajdę najbardziej aktualny poradnik krok po kroku (może byc po angielsku) do zflashowania innej wersji MIUI/Cyanogenmod? Czy wg was ryzyko zbrickowania telefonu jest bliskie zeru, jeśli trzymam się poradnika?
  4. Czy dobrze rozumiem, że zmiana wersji MIUI dla tego telefonu nie wiąże się z utratą gwarancji? Dopiero wgranie np. Cyanogenmoda? W jaki sposób mogę "przywrócić" gwarancję, jeśli zdecyduję się na inny niż MIUI system? Dodam, że gwarancja realizowana przez xiaomi.com.pl.

Z góry dzięki za pomoc i rozwianie wątpliwości:) Pozdrawiam wszystkich.

Edited by eagors93

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Odpowiedź na wszystkie 4 Twoje pytania jest już na forum lub stronie miuipolska.pl.

Guest
This topic is now closed to further replies.