Skocz do zawartości

Redmi 3s - wersja international ws. LTE800


miszaa

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mylo911911 napisał:

Koresponduje z nimi od paru dni.... Bez rezultatu. Co chwilę słyszę, że mogą wgrać jakiś swój multilanguage. To trochę jak rozmowa głuchego z niemową. Tracę już cierpliwość. Nie umieją odpowiedzieć na proste pytanie czy mają wersję International jak Goldway z orginalnym xiaomi global i B20.

Tydzień temu na profilu IBG na wykopie, można było znaleźć takie coś:

Na dzień dzisiejszy wersję z LTE 800/B20 można dostać u nas tylko przy MOQ 500sztuk (Minimal Order Quantity). Oferta jest raczej skierowana do dystrybutorów, a właściwie to już została i niedługo będą tego rezultaty.

Może za jakiś czas wprowadzą do sprzedaży. Ja zamówiłem od Goldwaya, najwyżej po roku będę naprawiał telefon u Acida ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardwarowa, globala to już wielu wgrało i nie zrobiła im się wersja international.

Wątpię. Inaczej Mi5 też by miało wersję z b20. Zapewne kwestia sterownika ale pewnie zależy od identyfikacji układów bądź trzeba by na żywca kombinować z wersja zbackupowana z fona obsługującego b20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cincin27 w globalu jest to prawidłowo przetłumaczone, a w xiaomi.eu nazwane na nowo "profile".

W globalu oczyszczanie to "sprzątacz", w xiaomi.eu "oczyszczanie"

W sumie to jakieś 98% jest przetłumaczone, a pozostałe 2% to jakieś głębokie ustawienia do których zajrzy tylko szperacz.

Tłumaczenie nie jest tragiczne, a na pewno nie takie, że nie da się połapać i tylko totalnemu imbecylowi może przeszkadzać. Trust me, są gorsze tłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kamson napisał:

Czyli wymiarami sie nie różni od zwyklego 3s ?
 

Jak na razie tylko w przypadku Redmi Note 3 Pro producent wyciął nam taki numer, że są 2 różniące się wymiarami (!!!) oraz ROM-em (!!!) telefony o zasadniczo identycznej nazwie modelu w sklepach. Redmi 3s ma na szczęście te same wymiary i ten sam ROM, niezależnie od podtypu i obsługi B20.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 dni czekania i dotarl moj telefon od goldway'a. Piekny, czarny, z ladowarka pasujaca do naszych polskich gniazdek.

Mam kilka pytan:

1. Po czym poznac ze to wersja international? Jak sprawdzic czy obsluguje te zakresy ktore ma obslugiwac?

2. Mam zainstalowany MIUI 8 Global 6.8.18 | Beta - przy czym od razu wykrylo ze jest nieaktualne wiec sciaga sie juz aktualizacja (1.4G). Co to za ROM "Beta"? Jechac na tym czy zmieniac? Nie chce byc "beta" testerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, darekodz napisał:

2. Mam zainstalowany MIUI 8 Global 6.8.18 | Beta - przy czym od razu wykrylo ze jest nieaktualne wiec sciaga sie juz aktualizacja (1.4G). Co to za ROM "Beta"? Jechac na tym czy zmieniac? Nie chce byc "beta" testerem...

Co chyba dev po prostu. Nie?

Ej, no to czemu przez tyle dni nie wycofali z OTA tego ROM-u dla 3s, skoro powoduje on tak totalnie poważny problem na części tych telefonów?

Wersja z B20 powinna mieć pod baterią nr inny niż wersja bez B20, ale nie znam tych numerów konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post więc witam wszystkich :)

Ja mam wersję int. Wczoraj odblokowałem bootloader (z global stable musiałem najpierw przejść na global dev), a następnie wgrałem MiuiPolska v8 stabilną. Potem również root.
Wydaje się, że wszystko chodzi (chociaż jednego buga znalazłem).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, areq1987 napisał:

Czyli odblokowałeś bootloader?

Tak, oczywiście.

 

6 godzin temu, areq1987 napisał:

Da radę wgrać miui polska od wersji chińskiej do wersji int po odblokowaniu bootloadera?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Po odblokowaniu bootloader i wgraniu twrp możesz wgrywać co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...