Skocz do zawartości

Co to za wybrzuszenie?


Yamakasi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od kilku dni klawisze głośności po naciśnięciu zaczęły mi strasznie trzeszczeń,przyjrzałem się klawiszom i zobaczyłem takie oto wybrzuszenie-

Tylko od strony ekranu,nie wiem czy tak fabrycznie ma być,czy z moim egzemplarzem się coś stało,ma ktoś coś takiego?

Da się to jakoś odgiąć?:P

bYyi3M1.jpg

Edytowane przez Yamakasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kwalifikuje się to na gwarancje,prawda?

Moim zdaniem samoczynnie to się nie dzieje. Także ja czasem przyjmuję to na gwarancję jak mi to zgłasza jakiś Hiszpan czy Francuz który ni w ząb po angielsku. To już zamiast tłumaczyć im, że nie bardzo to pod gwarancję to każe im wysłać i tak.

Z Mi5 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Acid napisał:

Moim zdaniem samoczynnie to się nie dzieje.

Dokładnie. U mnie coś takiego powstało (trochę mniejsze) z obu stron, na podobnej wysokości po tym, jak telefon został "ściągnięty z biurka" gdy wstawałem od biurka i fotel zaczepił o podłączony kabel USB... A pech chciał, że akurat wyciągnąłem telefon z twardego etui, żeby włożyć kartę SD na zrobienie kopii. 

Edytowane przez musek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj też pojawiło się wybrzuszenie z dwóch stron u góry i z jednej strony u dołu telefonu. Udało mi się je w miarę naprostować jedynie przy wgnieceniu u dołu trochę się też ten plastik wygiął ale jego się boję ruszać żeby nie pękł. Teraz metalowa część obudowy jest w miarę ok, tylko ten dolny plastik skrzypi teraz bo minimalnie nie przylega. Da radę w Polsce kupić tą tylną obudowę czy trzeba z Chin sprowadzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ściągałem obudowę i wyginałem, bez ściągnięcia nie było mowy żeby to naprostować. Metalowa część jest teraz ok, tylko po prawej stronie u dołu ten plastik też trochę się wygiął podczas upadku telefonu i on trochę nie przylega i skrzypi, może się do tego przyzwyczaję i nie będzie przeszkadzać a jak nie no to zamówię kiedyś tą obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...