WebPasti

Xiaomi mi4 allegro odróbka czy oryginał ?

Recommended Posts

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Syfiasty soft więc... oryginał. W podróbce raczej nikt nie wgrywa syfiastego miui w tej wersji. Szkoda, że właściciel nie wgrał nic nowego...

Z Mi5 Pro

Hmm, ale będę w stanie sobie go upgradeować, wgrac nowy ? Pewnie trywialne pytanie ale dopiero zaczynam zabawę z Xiaomi.

A to już od Ciebie tylko zależy.

Wysłane z MI5

21 godzin temu, WebPasti napisał:

Witam.

Znalazłem ciekawą aukcję na allegro. Sprzedawca ten ma też kilka innych produktów xiaomi. Jak uważacie , warto kupić ? Oryginał czy podróbka ?

http://allegro.pl/xiaomi-mi4-3gb-ram-16gb-rom-i6455407599.html#thumb/8

Pozdrawiam

Tyle tylko, że to model 3G, bez obsługi LTE. Stad taka niska cena.

ROM wgrasz bezproblemowo samodzielnie. Wyszukując na Forum, a nie tworząc nowe wątki przy każdym pytaniu.

To teraz się całkiem pogubiłem... Jest mi4w mi4i mi4c mi4s, każdy z 2 lub 3 gb ramu i jeszcze z lte lub bez .W Wikipedii wypisane są zatem nie wszystkie modele...

Guest

To ma być niska cena ? Żadna okazja nowszy model MI4C 2/16GB można kupić w Polsce za 649 zł z 2 letnią gwarancją.

Wysłane z mojego Mi-4c

1 minutę temu, slimozis napisał:

To ma być niska cena ? Żadna okazja nowszy model MI4C 2/16GB można kupić w Polsce za 649 zł z 2 letnią gwarancją.

Wysłane z mojego Mi-4c

MI4C na pewno nie jest lepszy jeśli chodzi o wykonanie.

Guest

Serio jaki model posiadasz Xiaomi że masz takie rozeznanie ?

Wysłane z mojego Mi-4c

6 minut temu, slimozis napisał:

Serio jaki model posiadasz Xiaomi że masz takie rozeznanie ?

Wysłane z mojego Mi-4c

Pisałem wyżej ,że zaczynam przygodę... Chyba lepiej wygląda metalowa ramka i wymienne plecki niż 4c ;) IMO

Guest
Pisałem wyżej ,że zaczynam przygodę... Chyba lepiej wygląda metalowa ramka i wymienne plecki niż 4c IMO

Kwestia gustu. Zresztą pytanie było czy warto ja odpowiadam że nie bo sam bym nie kupił za te pieniądze tego modelu. Moim priorytetem było LTE. A smatphony które do tej pory miałem zawsze pakuje w silikon 😉

Wysłane z mojego Mi-4c

Przed chwilą, WebPasti napisał:

Ale nie gorszy. To, że MI4 ma metalową ramkę nie znaczy, ze jest automatycznie lepiej wykonany. Za to ramka się rysuje dosyć łatwo więc na początku myślisz ładnie to wygląda i prestiżowo ale po jakimś czasie pojawią się ubytki od upadków czy rysy. Plus, że jest możliwość dodania paru pkt do wyglądu przez wymianę tylnej obudowy na drewnianą

Z drugiej stroni Mi4c jest plastikowy ale przyjemny w dotyku, nie rysuje się, fajna czarna tafla szkła, rozmiar moim zdaniem lepszy niż grubszy MI4 mimo tego samego rozmiaru ekranu. Poza tym lepsza kamera od MI4. No i dual sim z LTE... to chyba dosyć ważne porównując te ceny tutaj.

Powiem szczerze że teraz już zgłupiałem :D od miesiąca poszukuję, porównuję, oglądam.Wyszło mi na to,że mi4 3gb ramu najlepsza opcja.Natomiast z tego co piszecie chyba jednak nie... + moje myśli zatruły te artykuły o podróbach.Jeśli jest jakiś dział w którym mogę napisać co potrzebuję a ktoś kto ma doświadczenie z tymi telefonami coś mi dobierze, to proszę skierujcie mnie tam .

Guest
This topic is now closed to further replies.