Jump to content

Xiaomi mi4 allegro odróbka czy oryginał ?


WebPasti

Recommended Posts

21 godzin temu, WebPasti napisał:

Witam.

Znalazłem ciekawą aukcję na allegro. Sprzedawca ten ma też kilka innych produktów xiaomi. Jak uważacie , warto kupić ? Oryginał czy podróbka ?

http://allegro.pl/xiaomi-mi4-3gb-ram-16gb-rom-i6455407599.html#thumb/8

Pozdrawiam

Tyle tylko, że to model 3G, bez obsługi LTE. Stad taka niska cena.

ROM wgrasz bezproblemowo samodzielnie. Wyszukując na Forum, a nie tworząc nowe wątki przy każdym pytaniu.

Link to comment
Share on other sites

Pisałem wyżej ,że zaczynam przygodę... Chyba lepiej wygląda metalowa ramka i wymienne plecki niż 4c IMO

Kwestia gustu. Zresztą pytanie było czy warto ja odpowiadam że nie bo sam bym nie kupił za te pieniądze tego modelu. Moim priorytetem było LTE. A smatphony które do tej pory miałem zawsze pakuje w silikon 😉

Wysłane z mojego Mi-4c

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, WebPasti napisał:

MI4C na pewno nie jest lepszy jeśli chodzi o wykonanie.

Ale nie gorszy. To, że MI4 ma metalową ramkę nie znaczy, ze jest automatycznie lepiej wykonany. Za to ramka się rysuje dosyć łatwo więc na początku myślisz ładnie to wygląda i prestiżowo ale po jakimś czasie pojawią się ubytki od upadków czy rysy. Plus, że jest możliwość dodania paru pkt do wyglądu przez wymianę tylnej obudowy na drewnianą

Z drugiej stroni Mi4c jest plastikowy ale przyjemny w dotyku, nie rysuje się, fajna czarna tafla szkła, rozmiar moim zdaniem lepszy niż grubszy MI4 mimo tego samego rozmiaru ekranu. Poza tym lepsza kamera od MI4. No i dual sim z LTE... to chyba dosyć ważne porównując te ceny tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze że teraz już zgłupiałem :D od miesiąca poszukuję, porównuję, oglądam.Wyszło mi na to,że mi4 3gb ramu najlepsza opcja.Natomiast z tego co piszecie chyba jednak nie... + moje myśli zatruły te artykuły o podróbach.Jeśli jest jakiś dział w którym mogę napisać co potrzebuję a ktoś kto ma doświadczenie z tymi telefonami coś mi dobierze, to proszę skierujcie mnie tam .

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...