Skocz do zawartości

Bootloop po aktualizacji MIUI, zablokowany bootloader


azzan

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, jestem posiadaczem Redmi Note 3 Pro, i po tygodniu użytkowania wyszła nowa aktualizacja globalnego miui, postanowiłem że ją ściągne, i przy około 99% aktualizacji nic się nie działo przez około 10 minut, więc postanowiłem że moze zresetowanie telefonu coś na to podziała, no i BAM BAM z tego co wyczytałem jest to bootloop (migające logo miui i czarny ekran) :D jestem początkującym użytkownikiem xiaomi, ale już dowiedziałem się co nie co :D moj smartfon posiada zablokowany bootloader, pisałem ticketa o odblokowanie jakieś 2 dni temu, i teraz pytanie do was, czy jest jakaś opcja na ściągnięcie tego bootloopa z zablokowanym bootloaderem, oraz czy są jakieś serwisy w polsce zajmujące sie takimi problemami? Za każdą nawet najmniejsza próbę pomocy płace w k****ch i dolarach pozdro mordy ! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miga i wyłącza się od razu/reloga, miga i wyłącza? Jak zalogowałeś się ze swojego konta Xiaomi na telefonie przed awarią to jak dostaniesz permisje ściągnij miflashunlock, włącz fastboot i odblokowane (fastboot może też początkowo gasnąć, ale za którymś zaskoczy). Potem reflash systemu, TWRP i xiaomi.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...