Skocz do zawartości

Wybudzanie urządzenia z Deep sleep


asr21

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś tygodnia zauważyłem spadek baterii w nocy o ok. 7-8%, wcześniej przez noc nie ubywało ani jednego %. Po sprawdzeniu wakeclock detectorem pokazuje mi że telefon wybudza kilkukrotnie kalendarz. Zauważyłem że w aplikacjach są dwa kalendarze: o wersjach 5.1.1 i 8.1.1.0. Wybudza telefon ten pierwszy kalendarz. Ktoś się orientuje dlaczego tak się dzieje i jak temu zaradzić? Ps. synchronizację mam wylaczoną.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, od jakiegoś czasu (2 - 3 aktualizacje) mam problem z telefonem. Posiadam go od 2 lat i do tej pory nie było problemów. Najpierw myślałem, że jakaś apka świruje i przywróciłem do ustawień fabrycznych. Nie pomogło to, po kilku dniach zrobiłem to samo, dodatkowo sformatowałem pamięć wewnętrzną. To również nie pomogło. Co jeszcze mogę zrobić aby mój telefon zaczął się usypiać? Oczywiście na telefonie najnowszy soft z tego tygodnia. Mi flash może pomóc ?

 

Dodatkowo zauważyłem że telefon wolniej się wybudza, tzn po włączeniu przycisku ekran zaswieca sie nieraz po 3-5 sekundach. Wczesniej było to od razu.

 

Edytowane przez hakerozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hakerozo napisał:

od jakiegoś czasu (2 - 3 aktualizacje) mam problem z telefonem. Posiadam go od 2 lat i do tej pory nie było problemów.

Czyli teoretycznie sam sobie odpowiedziales, powroc do wersji w ktorej wszystko Ci dzialalo i ciesz sie dobrym telefonem ;) Zapewne z ktoras aktualizacja cos popsuli, jak to czasem bywa, ze najnowsze nie znaczy najlepsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wgram dla sprawdzenia wieczorem ostatni stable na Miui 8, ale obstawiam że może to być coś z hardware'm bo jednak 3 softy i na każdym robiłem wipe. Gdyby to był bląd systemu to raczej ktoś by miał podobny problem, a jednak ludzie nie zgłaszają problemów.

 

Czy kończąca się bateria np może się takim czymś obiawiać?

 

No i tak jak mówiłem, coś jest nie tak z harwarem. Wrzuciłem soft przez miflasha i dalej to samo. Telefon w ogole nie wchodzi w deep sleep. Tzn wchodzi na sekunde i się wybudza. Czy to bateria czy raczej co innego?

Edytowane przez hakerozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...