Jump to content

Wolne pobieranie z google play - rozwiązanie

Recommended Posts

Mamy wreszcie rozwiązanie wolnego pobierania w google play, przynajmniej dla telefonów zrootowanych.

1. Pobieramy plik https://mega.nz/#!B9NVXZIa!znSXNsRqbv5ppgxnnCmsOK56lp0ycfUKl6n4J5kQfKM

2. Rozpakowujemy

3. Robimy backup folderów "DownloadProvider" i "DownloadProviderUi" z katalogu "/system/priv-app", tak dla zabezpieczenia jakby coś poszło nie tak

4. Zamieniamy pliki z pkt 2 z plikami w folderach z pkt 3

5. Nadajemy plikom uprawnienia -rw-r-r- restartujemy i voila działa pobieranie z pełną prędkością.

Sposób podany na en.miui.com http://en.miui.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=311371&pid=6234602

Sposób polega na podmianie plików wziętych z romu 7.5.2.0, w którym działało normalne pobieranie z GP

Edited by hcboria
  • Like 2
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie wiedziałem, że mogą być takie problemy z podmianą plików. Żeby ułatwić, w załączniku plik do recovery, szybko prosto i bez myślenia. MI5_full_speed_google_play_patch_MIUI8.zip

Mamy wreszcie rozwiązanie wolnego pobierania w google play, przynajmniej dla telefonów zrootowanych. 1. Pobieramy plik https://mega.nz/#!B9NVXZIa!znSXNsRqbv5ppgxnnCmsOK56lp0ycfUKl6n4J5kQfKM

Nie macie wrażenia, że nieważne do jakiego wątku zajrzymy to wszędzie są te same problemy, to BL to nie wiem jak rom wgrać to jak wrzucić TWRP albo zmienić to na miuipolska? Kolega z posta wyżej też z

Posted Images

Jaka to różnica czym się podmienia? Tym czym kto lubi jest najwygodniej. Jak ktos chce to może sobie i zipa do recovery zrobić.

Jak nie masz nic do powiedzenia to nie rób OT.

Podmieniłem za pomocą total commander i niestety nie działa, spróbuję taką metodą jaka zadziałała u innego użytkownika.

Edit: No i wszystko pięknie działa, sprawdziłem w domu na wifi/pakiecie i ładnie zasysa. Możliwe że w pracy miałem jakiś kijowy zasięg.

28 minut temu, Gruchi napisał:

Na MIUI8 ten patent działa ?

Tak, u mnie na 6.8.18 działa poprawnie.

14 minut temu, sp4ubw napisał:

Nie wiedziałem, że mogą być takie problemy z podmianą plików.

Żeby ułatwić, w załączniku plik do recovery, szybko prosto i bez myślenia.

MI5_full_speed_google_play_patch_MIUI8.zip

Wszystko działa jak należy, widocznie miałem słaby zasięg w pracy że wolno szło ;)

Dnia 1.09.2016 o 09:08, sp4ubw napisał:

Nie wiedziałem, że mogą być takie problemy z podmianą plików.

Żeby ułatwić, w załączniku plik do recovery, szybko prosto i bez myślenia.

MI5_full_speed_google_play_patch_MIUI8.zip

na 6.9.1 nie idzie zainstalowac przez twrp, wyskakuje że instalacja nie powiodła się

42 minuty temu, matijas napisał:

Panowie, a to jest tylko dla mi5 czy na inne telefony też można wgrać, np. Mi4?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

raczej tylko dla mi5 bo to pliki wzięte z romu mi5

• Like 1

Po instalacji przez recovery na wersji stable xiaomi.eu 8.0.3.0 ładnie wzrosła prędkość pobierania w google play, lecz menedżer pobierania się wywalił - nie otwiera się tylko wywala błąd proces został zatrzymany.

Też tak macie? 

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...