Skocz do zawartości

Wolne pobieranie z google play - rozwiązanie


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

Nie macie wrażenia, że nieważne do jakiego wątku zajrzymy to wszędzie są te same problemy, to BL to nie wiem jak rom wgrać to jak wrzucić TWRP albo zmienić to na miuipolska? Kolega z posta wyżej też zapowiedział, że będzie dalej męczył zamiast poczytać w tym wątku - bez sensu.

Lekko irytującym jest czytanie ciągle i w kółko tego samego, dodatkowo, od uzytkowników, ktorzy wchodzą tutaj tylko po to i potem znikają z forum bo nie jest im ono do niczego więcej potrzebne. Dobrze, jak robią to kulturalnie ale często potrafią też opierniczyć tych co im nie chcą pomóc, chociaż, wg. mnie, taka pomoc im się nie należy, gdyż czytać nie umieją i ciągnięcie ich za rączkę (często dodatkowo przez wiadomości prywatne) niczego im nie da bo za miesiąc kupią inny telefon i znowu napiszą tutaj. Oczywiście z wyrzutem, że to skomplikowane, że nikt nie chce pomóc, a jak ktoś źle się odezwie to z opierd...em, żeby nie nabijał postów i się nie odzywał jak nie ma zamiaru pomóc :)

 

Takie refleksje w czarny piątek. Przypominam, że wątek dotyczy wolnego pobierania z GP, a nie jak instalować miuipolska :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2016 o 22:44, lockerek napisał:

Podałem ci link wyżej wybierasz Xiaomi mi5 (gemini)

Tutaj masz film nie trzeba rozumieć języka,żeby zrozumieć co robi pokolei :D,czyli

1.instalujesz adb/fastboot

2. wrzucasz plik twrp do tego folderu,gdzie zainstalowalo się adb/fastboot

3.właczasz tel w trybie fastboot(volume down + power) i podlaczasz do pc

4.wlaczasz konsole cmd w tym folderze jak nie umiesz to shift+ctrl+prawy przycisk myszy otworz okno polecenia tutaj

5.klepiesz komendy (możesz wczesniej wklepac fastboot devices,czy został wykryty tel.)

fastboot flash recovery twrp.img (pobierze ci twrp pod inna nazwa to bedziesz musiał zmienic na twrp bez img)

fastboot reboot

6. Masz juz TWRP

koniec kropka

 

Wgrałem TWRP, zabieram się za flasha :) Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam,
od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem Mi5.
Mój problem polega na bardzo wolnym pobieraniem ze sklepu.
Pobieranie wynosi ok 400kb
Mam globala miui 8.1.2 zmieniłem region na Indie i zainstalowałem 8.1.4 teraz pobieram 8.2.2.
Dobrze zrobiłem czy źle?
Co może być przyczyną ?
Net jest 20 mb
 
 
Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 
 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...