Skocz do zawartości

Wolne pobieranie z google play - rozwiązanie


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy wreszcie rozwiązanie wolnego pobierania w google play, przynajmniej dla telefonów zrootowanych.

1. Pobieramy plik https://mega.nz/#!B9NVXZIa!znSXNsRqbv5ppgxnnCmsOK56lp0ycfUKl6n4J5kQfKM

2. Rozpakowujemy

3. Robimy backup folderów "DownloadProvider" i "DownloadProviderUi" z katalogu "/system/priv-app", tak dla zabezpieczenia jakby coś poszło nie tak

4. Zamieniamy pliki z pkt 2 z plikami w folderach z pkt 3

5. Nadajemy plikom uprawnienia -rw-r-r- restartujemy i voila działa pobieranie z pełną prędkością.

Sposób podany na en.miui.com http://en.miui.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=311371&pid=6234602

Sposób polega na podmianie plików wziętych z romu 7.5.2.0, w którym działało normalne pobieranie z GP

Edytowane przez hcboria
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to różnica czym się podmienia? Tym czym kto lubi jest najwygodniej. Jak ktos chce to może sobie i zipa do recovery zrobić.

 

Jak nie masz nic do powiedzenia to nie rób OT.

Podmieniłem za pomocą total commander i niestety nie działa, spróbuję taką metodą jaka zadziałała u innego użytkownika.

Edit: No i wszystko pięknie działa, sprawdziłem w domu na wifi/pakiecie i ładnie zasysa. Możliwe że w pracy miałem jakiś kijowy zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gruchi napisał:

Na MIUI8 ten patent działa ?

Tak, u mnie na 6.8.18 działa poprawnie.

 

14 minut temu, sp4ubw napisał:

Nie wiedziałem, że mogą być takie problemy z podmianą plików.

Żeby ułatwić, w załączniku plik do recovery, szybko prosto i bez myślenia.

MI5_full_speed_google_play_patch_MIUI8.zip

Wszystko działa jak należy, widocznie miałem słaby zasięg w pracy że wolno szło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2016 o 09:08, sp4ubw napisał:

Nie wiedziałem, że mogą być takie problemy z podmianą plików.

Żeby ułatwić, w załączniku plik do recovery, szybko prosto i bez myślenia.

MI5_full_speed_google_play_patch_MIUI8.zip

 

na 6.9.1 nie idzie zainstalowac przez twrp, wyskakuje że instalacja nie powiodła się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...