Skocz do zawartości

NIeprawidlowa data przy sledzeniu lokalizacji


xylaxos

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam Miui 8 i zle wyswietla sie data jak sprawdzam  lokalizacje na stronie google.Czas jest ok lokalizacja ok a data juz nie.Podejmowalem rozne proby zmiany z automatycznego wyboru na reczny,zmiane lokalizacji,ustawienia  uprawnien do  apliakcji typu mapy,kalendarza,i sklepu google.Nastepnie wylaczylem oszczedzanie energi i zaznaczylem mozliwosci lokalizacji i dalej nic.To samo sie dzieje  na RM 3 z MTK ale tam jest wiadomo Miui NIe z OTA.I powoli sie gubie w tych poszukiwaniach.Prawdopodobnie cos moge zle robic ale nie wiem co.Na telefonie data jest ok .Region Polska(+2) , czas srodkowo europejski letni, i w automacie data jest poprawna a przez google zle pokazuje.Czas na routerze jest dobry w komputerze tez.Z problemami ustawien operatora raczej tego nie wiarze bo mam 2 rozne sieci mobilne i na kazdej z nich ten problem wystepuje.Na MI Cloud data lokalizacji jest poprawnaJakies pomysly? PZ

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunalem jedno z kont google i dodalem jeszcze raz i jest na obydwu dzisiejsza data wiec moze to zalatwi sprawe choc troche takie rozwiazanie na skroty.Zobacze w najblizszych dniach.

...Niestety  nic to nie pomoglo dzisiaj 1 wrzesnia pokazuje 31sierpnia i zapewne jutro tez bedzie 31 sierpnia.

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...