Skocz do zawartości

MI4c Bootloader czy to już koniec?


Luxion

Rekomendowane odpowiedzi

7 years lyrics

Witam Panowie i Panie
Mam zasadniczy problem kupiłem xiaomi mi4c, sprzedawca wgrał mi miui polska lecz chciałem wgrać globala tu zaczeły się schody, a mianowicie próbowałem zaktualizować telefon oficjalna aplikacja xiaomi na pc niestety wszystko szlak trafił! 7 years lyrics

Zablokowało mi bootloader, (xiaomi zaczeło blokowac bootloadery z ostatnimi updateami) telefon złapał bootlopa z którego nie da się wyjść (poza fastboot) flashowanie za pomocą terminalu jakiegokolwiek romu nie przynosi skutku (zablokowany bootloader)  Macie może jakieś pomysły aby jakoś to ogarnąć?

One Call Away lyricsCheap Thrills lyrics

Edytowane przez Luxion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2016 o 10:31, Luxion napisał:

Witam Panowie i Panie
Mam zasadniczy problem kupiłem xiaomi mi4c, sprzedawca wgrał mi miui polska lecz chciałem wgrać globala tu zaczeły się schody, a mianowicie próbowałem zaktualizować telefon oficjalna aplikacja xiaomi na pc niestety wszystko szlak trafił! Zablokowało mi bootloader, (xiaomi zaczeło blokowac bootloadery z ostatnimi updateami) telefon złapał bootlopa z którego nie da się wyjść (poza fastboot) flashowanie za pomocą terminalu jakiegokolwiek romu nie przynosi skutku (zablokowany bootloader)  Macie może jakieś pomysły aby jakoś to ogarnąć? 
 

Wszystko jest na forum wystarczy poszukać na nie tylko jęczeć.

Rozblokowanie BOOTLOADER bez pozwolenia Xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...