Skocz do zawartości

połaczenia bez mojej wiedzy


Lao Tse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam od około 3 msc jestem telefon Redmi 2 i w dniu dzisiejszym po raz trzeci miałem stuację że telefon wykonuje sam połaczenia do jednej z osób z ksiązki telefonicznej ,nawet gdy mam wyłaczony telefon. Tych połaczeń nie mam w rejestrze połączeń, natomiast są widoczne w rejestrze połączeń u znajomego do którego są wykonywane połaczenia bez mojej wiedzy. Zadzwoniłem do biura obslugi operatora sieci w której jestem i dowiedziałem się że to jest problem z androidem. Posiadam jak wspomniałem Redmi 2 z systemem Android 5.1 i nakładką MIU. Co ma zrobić by pozbyć się problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że @Nezumi wyraził się wystarczająco jasno.

Masz wgrać najnowsze MIUI z Xiaomi.EU przez flashtoola/updatera

Tyle że wtedy wypada ci zrobić kopie zapasową danych bo wykasowane one będą.

Edytowane przez Conor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, teraz jest to dla mnie jako laika jasne co mam zrobić, aczkolwiek  i tak nie wiem jak to ugryść i  będę musiał się kierować czyjąś pomocą, alejest to dla mnie przejrzyste.

Edytowane przez Lao Tse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To banalne - ściągnij ten ROM, wrzuć do telefonu, najlepiej do głównego katalogu, później uruchom aplikację Updater/Aktualizacje - tam u góry po prawej stronie będziesz miał trzy kropeczki. Wybierz je, a dalej coś w stylu "Zainstaluj z pliku zip", wskaż na ten pobrany i jedziesz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...