dasJedrzej

miui 8 stable na xiaomi.eu pomimo braku globala?

Recommended Posts

Zainstalowałem. Zrobiłem update, bez wipe itp itd... trochę długo system się restartował, ale jak już ruszył to wszystko wydaje się być OK.

Jest dużo szybszy niż 7 (miałem wersję 7.2.7.0). 

Jedyny problem jaki zauważyłem na razie, to że Inbox googlowy mi się wykrzacza, przy odznaczaniu wątków jako przeczytanych poprzez slide w prawo.

@dasJedrzej Zmień tytuł tematu, bo w tej chwili nie mówi on zbyt wiele. Zainstalowałem tę wersję ze względu na drainy baterii w wersji dev. Moim zdaniem wersja stable jest stabilna tylko z nazwy, telefon lepiej działał na wersji dev (pomijając drainy w dwóch ostatnich).

przede wszystkim chodzi o to, że global stable się jeszcze nie pojawił dla redmi 3, dlatego zastanawia mnie co to w ogóle za soft, skoro oficjalny stable nie istnieje...

25 minut temu, dasJedrzej napisał:

przede wszystkim chodzi o to, że global stable się jeszcze nie pojawił dla redmi 3, dlatego zastanawia mnie co to w ogóle za soft, skoro oficjalny stable nie istnieje...

Xiaomi.eu bazuje na romach China. Rom China stable wyszedł na nasz telefon, więc wszystko się zgadza..

Zainstalowałem wczoraj z Xiaomi.eu. Bałem się, bo nie mam za dużo czasu na zabawę w sprawdzanie - synek mi nie pozwala ;). Zrobiłem vipe'a i póki co powiem, że rewelacja. System płynny i szybszy od poprzedniego 7.3.1.0, wszystko działa jak należy. Nawet lepiej, bo nie mam problemu z wifi u siebie w domu (wcześniej musiałem co jakiś czas ręcznie wyłączać i ponownie włączać wifi w telefonie). Dodatkowo mi się bardziej podoba MIUI 8, ale to już rzecz gustu. Brakowało mi w szybkich ustawieniach głośności kilku suwaków dla multimediów, alarmów itp. Przywrócenie kopii ustawień z miui 7 bezproblemowe. Oczywiście część trzeba było ustawić ręcznie.Ogólnie polecam! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.