Skocz do zawartości

Redmi 3S - Podstawowe pytania dla nowego użytkownika


kubekherbaty

Rekomendowane odpowiedzi

Instaluj xiaomi.eu dev, wersja 6.11.24 czyli ostatnia po poprawkach jest ok :-)

Co do świętego spokoju, to zwyczajnie sobie poczytaj np. w niedzielę czy wersja wydawana w nocy z czwartku na piątek jest ok i jak nikt się na nic nie spłacze a będą jakieś ciekawe zmiany to sobie zaktualizujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yarbin napisał:

Dostałem w nocy zgody, czy dla zwykłego użyszkodnika jest sens się pakować w xiaomi.eu dev, czy lepiej instalować stable i mieć święty spokój?

Jak wyżej. Nie ma takiej zależności: stable=spojój, dev=błędy i problemy.  Oba równania fałszywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yarbin napisał:

OK, czyli po prostu nie rzucać się na nową wersję od razu, tylko poczekać na spokojnie na recenzje tych odważniejszych.

Tych odważniejszych są tu dziesiątki, więc szybko ew. problemy są tu upubliczniane. Warto poczekać tak do niedzieli powiedzmy, często w weekend jest wrzucana wersja poprawiona w stosunku do piątkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdzieś przeczytał że trzeba jakiś root wgrać. Sam nie wie po co, ale jak fachowcy kazali wgrywać to wgrywa... A czy root czy room to chyba nie istotne za bardzo, martwić się zacznie jak ucegli. ;)

Niniejszy post powstał przy użyciu Redmi 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, retronix napisał:

Wgrało Ci się TWRP na stałe?możesz do niego zawsze wejść?

U mnie to jest losowe. Tzn. TWRP jest wgrane na pewno, ale wchodzenie do niego, to już jak rzut kostką. Jak się trafi "6", to wejdzie, ale częściej nie wchodzi. Zabawna przypadłosć modelu RM3s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Deggial napisał:


Skoro ma "n" to raczej do 300 Mbps.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

Sprawdzałem na kilku routerach z różnymi ustawieniami i nic. Na innych urządzeniach jest przynajmniej 150 Mbps. Najwyraźniej poszli po kosztach, bo z tego co pamiętam to w MI4C miałem właśnie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...