Skocz do zawartości

Mi 5 problemy z kamera i GPS


agatabrodziak@gmail.com

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z nagrywaniem filmów w Mi5. Nie można uruchomić nagranego filmu, co robię źle, pomóżcie. Drugi problem to taki, ze nie wiem jak wejść w telefonie w moduł GPS i uruchomić go. Kiedy gram w Pokemony :-))) mam komunikat, że nie sygnał GPS nie został znaleziony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, [email protected] napisał:

Mam problem z nagrywaniem filmów w Mi5. Nie można uruchomić nagranego filmu, co robię źle, pomóżcie. Drugi problem to taki, ze nie wiem jak wejść w telefonie w moduł GPS i uruchomić go. Kiedy gram w Pokemony :-))) mam komunikat, że nie sygnał GPS nie został znaleziony

A może szczegóły na temat systemu? Wersja, a najlepiej zrzut z panelu "Informacje o systemie" w Ustawieniach...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wtbn napisał:

Co to znaczy nie można uruchomić nagranego filmu? Ktoś Cie łapie za ręke jak chcesz kliknąć "play" ? czy co się dzieje?

Jakie masz oprogramowanie?

pokemon powinien zapytac o dostęp do gpsa (jeśli masz najnowsze oprogramowanie). przyznałaś mu?

Nie nikt mnie za ręke nie trzyma :-) Po nacisnieciu przycisku play mam komunikat" nie można odtworzyć filmu". Telefo Mi 5 prime Android 6.0 MRA58K, Wersja MIUI by xiaomi.eu 7.2.13 (MAACNDB)(stabilna)

22 godziny temu, mrosi napisał:

A może szczegóły na temat systemu? Wersja, a najlepiej zrzut z panelu "Informacje o systemie" w Ustawieniach...?

Telefon Mi 5 prime Android 6.0 MRA58K, Wersja MIUI by xiaomi.eu 7.2.13 (MAACNDB)(stabilna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, [email protected] napisał:

Nie nikt mnie za ręke nie trzyma :-) Po nacisnieciu przycisku play mam komunikat" nie można odtworzyć filmu". Telefo Mi 5 prime Android 6.0 MRA58K, Wersja MIUI by xiaomi.eu 7.2.13 (MAACNDB)(stabilna)

Telefon Mi 5 prime Android 6.0 MRA58K, Wersja MIUI by xiaomi.eu 7.2.13 (MAACNDB)(stabilna)

To jakiś syfiasty system, wgrany przez sklep. Czeka Cię zmiana ROMu. Zacznij od poradnika:

https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/

a przede wszystkim odblokowania bootloadera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mrosi napisał:

To jakiś syfiasty system, wgrany przez sklep. Czeka Cię zmiana ROMu. Zacznij od poradnika:

https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/

a przede wszystkim odblokowania bootloadera:

 

Już raz odbokowywalam bootloader aby odesłac telefon do sprzedawcy w celu wgrania ROMU. To co teraz mam zrobić? Telefon jest bardzo fajny ale chciałabym w pełni korzystać z wszystkich jego funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, [email protected] napisał:

Już raz odbokowywalam bootloader aby odesłac telefon do sprzedawcy w celu wgrania ROMU. To co teraz mam zrobić? Telefon jest bardzo fajny ale chciałabym w pełni korzystać z wszystkich jego funkcji.

To tylko instalacja polskiego systemu. System do pobrania stąd:

https://miuipolska.pl/download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...