Skocz do zawartości

ROM a bateria


k4rgul

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jak już wszyscy zauważyli, nowe aktualizacje na nasze urządzenie niekoniecznie poprawiają sytuację ze stanem naszej baterii, znaczy się szybciej "pada".
W związku z tym chciałbym was zapytać czy ktokolwiek pamięta wersję, w której bateria dawała sobie radę z romem. Mi się kojarzy coś z przed 5 aktualizacji, ale niestety nie pamiętam oznaczenia tego romu ani czy byl juz pod MIUI 8 czy 7... Proszę was o pomoc, ponieważ w pracy używam dużo GPS i gdy wracam do domu telefon "klęka" co nie miało miejsca kilka aktualizacji temu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co słyszałem o tym, ale za cholere nie wiem czym to sie różni/ jak zainstalować itp..

Po prostu wchodzę na stronę MIUI Polska, ściągam zip. i instaluję...

Jakiś czas temu wyskoczyło mi powiadomienie z chińskimi znakami. Odrzuciłem. Podejrzewam, że to był własnie Global bo innym razem potwierdziłem i zainstalowało mi nową wersję.

Edytowane przez k4rgul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bluetooth są, były i prawdopodobnie będą problemy. Mam smartwatcha i transmiter bluetooth do samochodu. Sprawa wygląda u mnie tak, że raz się połączy bez problemu a raz w ogóle nie chce... bądź jak się połączy to nie do końca prawidłowo chodzi. Nie testowałem na innych telefonach. 

PS. Co znaczy SoT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k4rgul napisał:

Z bluetooth są, były i prawdopodobnie będą problemy. Mam smartwatcha i transmiter bluetooth do samochodu. Sprawa wygląda u mnie tak, że raz się połączy bez problemu a raz w ogóle nie chce... bądź jak się połączy to nie do końca prawidłowo chodzi. Nie testowałem na innych telefonach. 

PS. Co znaczy SoT ?

Z bl nie miałem, nie mam i prawdopodobnie nie będę miec problemu. Mam mi band 1s od 2 miesięcy i działa wzorowo. Nie rozłącza. Odblokowuje ekran zawsze nawet jak zostawię tele na długi czas poza zasięgiem mi banda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...