disaster3

Upgrade Mi4W

Recommended Posts

Hejka,

mam problem ze swoim Mi4. Strasznie wariuje ten telefon, nie wiem czy nie mam jakiegoś wirusa, bo czasami widzę jak sam uruchamia jakieś rzeczy,...:shock: . Szperalem trochę w faqach i widzę, ze nie jest juz dostępny żaden rom do niego. Czy w związku z powyższym juz postawiono na nim krzyżyk i nie mogę go zupgredowac do wyższej wersji. Wrzucam screen z ustawień i informacji o telefonie.

z góry dziękuje za pomoc

image.jpeg

Dzięki bardzo, czyli jesli chciałbym stable'a do swojego to będzie ten?

No i jeszcze szybkie pytanie bo ja podgrywanie roma robię zawsze z duszą na ramieniu, czy mając tą wersje ze screena  1-szego postu i instalując tą co podałem to też mogę to zrobić zmieniąjąc nazwe zipa wgrać ją do telefonu i zrestartować telefonu i przy uruchomieniu będzie mi upgrade'ował czy coś jeszcze muszę zrobić?

Aha i czy ta wersja ma język polski? (mi tam to obojętne ale telefon używa moja żona i preferuje ten język niz ENG), jesli nie to rozumiem że ostatni MiuPolska będzie ten drugi screen (z podfolderu MiuPolska):

stable.JPG

stable2.JPG

Edited by disaster3

ok, poczytałem sobie trochę w tym temacie 

i wynika z tego ze ostatni na 4.4 dobrze działający a nie scalający partycji jest 5.12.4 i chyba taki zainstaluje zanim zdecyduję sie na przejście na 6.0 (używając pośrednio 5.12.17 który scala partycję).

Dzieki!!!

stable3.JPG

Edited by disaster3

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.