Jump to content

Upgrade Mi4W


Recommended Posts

Hejka,

mam problem ze swoim Mi4. Strasznie wariuje ten telefon, nie wiem czy nie mam jakiegoś wirusa, bo czasami widzę jak sam uruchamia jakieś rzeczy,...:shock: . Szperalem trochę w faqach i widzę, ze nie jest juz dostępny żaden rom do niego. Czy w związku z powyższym juz postawiono na nim krzyżyk i nie mogę go zupgredowac do wyższej wersji. Wrzucam screen z ustawień i informacji o telefonie.

z góry dziękuje za pomoc

image.jpeg

Link to post
Share on other sites

Dzięki bardzo, czyli jesli chciałbym stable'a do swojego to będzie ten?

No i jeszcze szybkie pytanie bo ja podgrywanie roma robię zawsze z duszą na ramieniu, czy mając tą wersje ze screena  1-szego postu i instalując tą co podałem to też mogę to zrobić zmieniąjąc nazwe zipa wgrać ją do telefonu i zrestartować telefonu i przy uruchomieniu będzie mi upgrade'ował czy coś jeszcze muszę zrobić?

Aha i czy ta wersja ma język polski? (mi tam to obojętne ale telefon używa moja żona i preferuje ten język niz ENG), jesli nie to rozumiem że ostatni MiuPolska będzie ten drugi screen (z podfolderu MiuPolska):

stable.JPG

stable2.JPG

Edited by disaster3
Link to post
Share on other sites

ok, poczytałem sobie trochę w tym temacie 

i wynika z tego ze ostatni na 4.4 dobrze działający a nie scalający partycji jest 5.12.4 i chyba taki zainstaluje zanim zdecyduję sie na przejście na 6.0 (używając pośrednio 5.12.17 który scala partycję).

 

Dzieki!!!

stable3.JPG

Edited by disaster3
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...