Jump to content

SushiOne

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad zakupem karty sd Xiaomi Redmi Note 3 Pro i mam pytanie, czy telefon obsługuje standard uhs 2?
Jeżeli nie to jaka prędkość ma szyna danych uhs 1?
Zależy mi na odpowiedzi, bo mam w domu kilka kart z aparatow których nie używam (zbyt mała pojemność), ale jeżeli telefon nie będzie w stanie ich wykorzystać kupię tańszą uhs1, a te sprzedam i tak drożej.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witam

Latem kupiłem Redmi Note 3 Pro w wersji 2/16GB, szybko okazało się, że to był błąd i należało wybrać pojemniejszą wersję. Starałem się to jakoś uratować kupując kartę microSDXC 64GB i początkowo niby było okej, telefon znalazł, sformatował, muzyka się zgrała jest ok. Potem chciałem zgrać filmy i tu pojawił się problem. Karta jest sformatowana w FAT32, co uniemożliwia wgranie czegokolwiek większego niż 4GB. Próba sformatowania do exFAT/NTFS nic nie dała, telefon i tak chciał sformatować do FAT32. Z tego co znalazłem, exFAT działa dla kart do pojemności 32GB, moja to niestety 64GB. 

Czy da się zrobić cokolwiek, by umożliwić sformatowanie do jakiegoś ludzkiego formatu? Nawet jeśli wiązałoby się to z mniejszą pojemnością.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...