Skocz do zawartości

Słuchawki Xiaomi Piston ver. 2


tomasz_kw

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie czy jest ktoś z wrocławia z pistonsami v2? chętnie bym spotkał się żeby odsłuchać ostatnio kupiłem snab overtone ep-81m

miały być takie rewelacyjne a tu lipa. więc teraz przed zakupem tych chętnie bym odsłuchał

obiecuję że dobrze uszy wymyję przed odsłuchem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy jest ktoś z wrocławia z pistonsami v2? chętnie bym spotkał się żeby odsłuchać ostatnio kupiłem snab overtone ep-81m

miały być takie rewelacyjne a tu lipa. więc teraz przed zakupem tych chętnie bym odsłuchał

obiecuję że dobrze uszy wymyję przed odsłuchem ;-)

A co jest nie tak ze Snab overton? pytam bo sam zastanawiam się nad ich kupnem.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za syntetyczny dźwięk za dużo basu a za mało wysokich tonów. Wokal nie brzmi naturalnie.

I dla tego chciałem posłuchać pistonów żeby wiedzieć czy to ja za dużo wymagam od takich słuchawek czy snaby brzmią nie tak jak lobię. Nie do końca je jeszcze skreślam bo po kombinowaniu kilku ustawień i wygrzewaniu od tygodnia jak by zaczynały grać lepiej. 

Wykonanie ich jest zdecydowanie bardzo dobre, przewód solidny pisanki na słuchawki rewelacja bo nie dość że dobrze izolują to jeszcze spokojnie można w nich biegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl zainteresowany to na Ibuygou jest teraz promocja na sluchawki http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708.html

Ktoś zamawiał już stamtąd i może potwierdzić autentyczność czy coś, bo byłby to mój pierwszy zakup z ibuygou i chciałbym być pewny bo jednak co do Alledrogo jest ogromna różnica w cenie :P

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się spieszyło i nie posłuchałem i mam piękną parę podróbek hehe.

Ale i tak grają lepiej niż snab haha

 

co leprze pan z allegro kłuci się ze mną że te są oryginalne a tu link do takich samych podróbek jak ja otrzymałem

 

 

 

Jeżeli przydarzy się komuś tak jak mi że kupi podróbki zamiast oryginałów niech nie odpuszcza sprzedawcy i żąda zwrotu pieniędzy sprzedaż podrabianych wyrobów jest nie legalna.

 

Ja poinformowałem sprzedawce o tym oraz wysłałem powyższy filmik plus kilka zdjęć i materiałów i otrzymałem zwrot kosztów przesyłki i zakupu.

Edytowane przez Erouz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się spieszyło i nie posłuchałem i mam piękną parę podróbek hehe.

Ale i tak grają lepiej niż snab haha

 

co leprze pan z allegro kłuci się ze mną że te są oryginalne a tu link do takich samych podróbek jak ja otrzymałem

 

 

 

Jeżeli przydarzy się komuś tak jak mi że kupi podróbki zamiast oryginałów niech nie odpuszcza sprzedawcy i żąda zwrotu pieniędzy sprzedaż podrabianych wyrobów jest nie legalna.

 

Ja poinformowałem sprzedawce o tym oraz wysłałem powyższy filmik plus kilka zdjęć i materiałów i otrzymałem zwrot kosztów przesyłki i zakupu.

 

Podaj od kogo kupiles te podrobki na allegro aby ustrzec innych przed podobnym losem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się spieszyło i nie posłuchałem i mam piękną parę podróbek hehe.

Ale i tak grają lepiej niż snab haha

co leprze pan z allegro kłuci się ze mną że te są oryginalne a tu link do takich samych podróbek jak ja otrzymałem

Jeżeli przydarzy się komuś tak jak mi że kupi podróbki zamiast oryginałów niech nie odpuszcza sprzedawcy i żąda zwrotu pieniędzy sprzedaż podrabianych wyrobów jest nie legalna.

Ja poinformowałem sprzedawce o tym oraz wysłałem powyższy filmik plus kilka zdjęć i materiałów i otrzymałem zwrot kosztów przesyłki i zakupu.

Troche Ciebie zdziwie ale te sluchawki nie musza byc wcale nieorginalne. Ja tez na poczatku roku jak kupowalem sluchawki kupilem takie jak na filmiku i na poczatku tez myslalem ze to podrobki jednak po znalezieniu informacji na internecie okazalo sie ze to oryginalne tylko jest to pierwszy model xiaomi piston v2. Xiaomi kilka razy zmienialo te sluchawki. Pierwszy model mial takie gumki i oznaczenia jak na filmiku, drugi model mial juz gumki s m l, spinke oraz inne oznaczenia na pudelku ale kabel mial 1.1m, trzeci rodzaj mial 1.2m i podpisy sluchawek L R. Oryginalnosc xiaomi piston v2 poznaje sie po samych sluchawka glownie po glosniczkach. W orginalnych siateczka jest prosta natomiast w podrobach jedt wgieta do srodka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam że konstrukcyjnie się różniły. brak tego małego otworu z boku słuchawek no i jakość dźwięku słuchawki po wpięciu do telefonu wyraźnie buczały. po za tym były bez kartonowego opakowania i jakość dźwięku była nie najlepsza. dodatkowo jak sprzedający powiedział że to oryginały z ibuygou poprosiłem o kopie zakupu tak żeby było oczywiste nie przedstawił więc odpowiedz jest jedna podróbki .

 

Sprzedawca to Dino404 dostał negatywa pewnie zaraz się odwdzięczy tym samym

 

dodam że nie połakomiłem się na jakieś najtańsze ale na takie co już były w kraju.

Edytowane przez Erouz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam że konstrukcyjnie się różniły. brak tego małego otworu z boku słuchawek no i jakość dźwięku słuchawki po wpięciu do telefonu wyraźnie buczały. po za tym były bez kartonowego opakowania i jakość dźwięku była nie najlepsza. dodatkowo jak sprzedający powiedział że to oryginały z ibuygou poprosiłem o kopie zakupu tak żeby było oczywiste nie przedstawił więc odpowiedz jest jedna podróbki .

 

Sprzedawca to Dino404 dostał negatywa pewnie zaraz się odwdzięczy tym samym

 

dodam że nie połakomiłem się na jakieś najtańsze ale na takie co już były w kraju.

 

Jak ci wystawi negatywa to pisz do allegro, usuną ci go z komentarzy.

P.S. Dwie dyszki wiecej i miałbyś na forum naprawdę oryginały tez z wysylka z PL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ale w tamtym momencie nie miałem tych dwóch dyszek więcej inne priorytety te były w moim budżecie do 100 zwłaszcza że ostatnio kupiłem snab overtone i miały być rewelacyjne w cenie 75zł a okazały się przeciętne to teraz nie chciałem utopić więcej jak stówka za słuchawki które tak na prawdę nie wiem czy będą tak dużo leprze niż snaby.

dobrze że kasę odzyskałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ale w tamtym momencie nie miałem tych dwóch dyszek więcej inne priorytety te były w moim budżecie do 100 zwłaszcza że ostatnio kupiłem snab overtone i miały być rewelacyjne w cenie 75zł a okazały się przeciętne to teraz nie chciałem utopić więcej jak stówka za słuchawki które tak na prawdę nie wiem czy będą tak dużo leprze niż snaby.

dobrze że kasę odzyskałem

To u ciebie rzeczywisicie byla podrobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ale w tamtym momencie nie miałem tych dwóch dyszek więcej inne priorytety te były w moim budżecie do 100 zwłaszcza że ostatnio kupiłem snab overtone i miały być rewelacyjne w cenie 75zł a okazały się przeciętne to teraz nie chciałem utopić więcej jak stówka za słuchawki które tak na prawdę nie wiem czy będą tak dużo leprze niż snaby.

dobrze że kasę odzyskałem

Na dniach będę miał oryginalne Pistonki, jeśli nadal jesteś zainteresowany to daj znać na PW.

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wrzucał.

 

"Wejście smoka - recenzja Xiaomi Piston 2 II"

"Luksus w przystępnej cenie – oksymoron? Prawdopodobnie tak. Doświadczenie życiowe nauczyło mnie jednak, że raz na długi czas, ktoś, gdzieś popełnia produkt, który zachwyca możliwościami, nie patrosząc przy tym portfela nabywcy. Chwile takie przywracają wówczas wiarę w sprawiedliwość na tym świecie oraz równowagę pomiędzy dobrem, a złem. Xiaomi Piston 2 II - chiński produkt, który z wysoko podniesioną głową lawiruje zwinnie pomiędzy znanymi i bardzo lubianym słuchawkami uznanych, światowych marek, przedzierając się do szeregu w pierwszym rzędzie. Niemożliwe?"

 

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=Test-recenzja-Xiaomi-Piston-2-II&strona=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne/białe są nawet odrobinę tańsze (2,39 EUR). To dokładnie ten sam model i różnca tylko w kolorze czy białe maja jeszcze te delikatne gumki?

EDYTA/ dopytałem cs. to jest ta sama v2.1. Srebrne są tańsze bo to nowość.

Teraz sa dwa rodzaje tych sluchawek, xiaomi poston v2 silver-white sa drozsze od zlotych. Natomiast zwykle pistony plastikowe silver-white sa tansze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sa dwa rodzaje tych sluchawek, xiaomi poston v2 silver-white sa drozsze od zlotych. Natomiast zwykle pistony plastikowe silver-white sa tansze.

Chyba się mylisz:

złote v2

srebrne v2

 

Widzę, że srebrne są tańsze odrobinę. I nie są plastikowe. Rozmawiałem z supportem przed chwilą. To jest ta sama wersja, różnica jedynie w kolorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się mylisz:

złote v2

srebrne v2

 

Widzę, że srebrne są tańsze odrobinę. I nie są plastikowe. Rozmawiałem z supportem przed chwilą. To jest ta sama wersja, różnica jedynie w kolorze. 

 

Tak to jest to samo, roznia sie jedynie kolorem.

 

A co do ceny to u jednego sprzedawcy beda zlote drozsze a u drugiego srebrne. Kazdy sam ustala ceny. Xioami oficjalnie sprzedaje je po tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...